Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

Anonim

Nie dotyczy

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

Witam! Przeniosłem głowny numer Flex do innej sieci. Wbrew zapewnieniom konsultanta na czacie nie mogę zarządzać numerem Rodzina który był podpiety pod numer główny( np zmiana karty płatniczej, dodatkowe pakiety) Co mam zrobić ???? Dziekuję za ew. pomoc!!!

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18793
  • 53851
  • 739

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

W takim przypadku albo należy wrócić do FLEX lub założyć nowy numer główny do zarządzania numerem w Rodzinie FLEX. Zawsze też numer z Rodziny FLEX przenieść do konkurencji, a następnie wrócić do FLEX już jako numer główny.

Powyższe zmiany najlepiej wykonać przed 8 listopada. Po tej dacie nie będzie dostępny plan za 25 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

Ustawienia płatności za plany numerów dodatkowych - bez numeru głównego, są aktywne globalnie, na konto Flex w apce. Wystarczy wejść w zakładkę Płatności w ustawieniach aplikacji i wybieramy płatność kartą (najwygodniej) lub zasilamy saldo Flex BLIKiem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18793
  • 53851
  • 739

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

Szkoda, że brak już założyciela tematu. Zostaje tylko dyskusja między nami.

Jakoś Rodziny nigdy nie zakladałem, ale może z raz warto sprawdzić, jak ta opcja działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

Działa tak jak opisałem. Ba, nawet najtańszy plan na numerze dodatkowym nie znika.

Warunek: logowanie mailem lub poprzez np. FB, Google, możliwe będzie też zalogowanie SMSem z numeru dodatkowego, jeśli nie ma numeru głównego. W razie problemów, czat pomoże.

Grupa rozpada się po likwidacji ostatniego numeru na koncie Flex.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak zarządzać numerem Rodzina bez Administratora?

Dokładnie!!! Konto główne działa jak przy aktywnym numerze. Konto Rodzina bez zmian. Jedyna niedogodność to numer dodatkowy nie może zmienić sam formy płatności. Musi mieć również włączone uprawnienia do zakupu usług dodatkowych. I uwaga!!! członek rodziny nie może bez akceptacji administratora przenieść swojego numeru. Czyli w przypadku kłótni z rodziną numer przepada... 🙂