Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

Korzystałem dwa miesiące z Game Pass, nawet porzuciłem pomysł z rozszerzeniem usług Game Pass, na chwilę obecną 10 zł to za dużo na korzystanie z Game Pass, po prostu się nie opłaca ze względu na małą ilość serwisów. Najwidoczniej było to zagranie marketingowe i niestety się nie udało, ponieważ już Orange się tym nie chwali. Całkiem możliwe, że nowe usługi w ogóle się nie pojawią, jest to bardzo prawdopodobne, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Ktoś z Was używa Game Pass, czy szkoda kasy na taką dość wybrakowaną usługę?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

@TheEcki  w sekcji Pomysły trzeba to rozwijać, wtedy jest szansa na dodanie czegoś, skoro jest Game Pass, to będzie rozwijany, inaczej by go usunięto, inna kwestia to zainteresowanie, jeśli go nie ma to upadnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

Po prostu Orange zrobił to szybko i na kolanie, te gry i serwisy poza Twitch nie zużywają dużo danych. Nie mówiąc o tych kilku grach, które są nieznaczące, sam w nie nie gram. Niestety nie przyłożyli się dobrze do tego i nie promowali, dlatego wyszło tak jak wyszło. Zresztą mnie to nie dziwi, Twitch równie dobrze mógłby być w Video Pass, bo tam są tylko streamy gier, tak jak w Facebook Gaming, czy YouTube.

Anonim

Nie dotyczy

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

@TheEcki  po to jest forum by to zmienić 😉

Trzeba o tym pisać to Game Pass się rozwinie, inaczej wszystko będzie w gestii Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

Pisałem w jednym wątku wcześniej, ale to jednak nic nie dało. Po prostu to są moje spostrzeżenia po dwóch miesiącach użytkowania. Pewnie małe zainteresowanie usługą albo Orange same z siebie przedobrzylo. Jeszcze mi aplikacja Flex nie działa, pewnie coś tam teraz robią. Same usługi to trochę za mało dla "graczy". Na forum nie wchodzą wszyscy, żeby znać zdanie ogółu na ten temat, więc nie będę się wypowiadał w ich imieniu. 

Anonim

Nie dotyczy

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

@TheEcki  na forum wchodzi sporo ludzi, ale nie są aktywni, chyba im nie zależy na zmianach, tak jest z sekcją Pomysły, gro tylko narzeka, ale nie proponuje zmian, więc jak ma być lepiej, przy takim podejściu to Operator, rozwija lub nie usługi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

Tylko skąd musieli mieć pomysł na tego Game Pass, ludzie już od początku narzekali, że za mało dali na start. Pisanie tematów, których i tak nie czytają Ci z Flexa to troche olewanie usługi. Mogliby po prostu usunąć tego Game Pass i nit byłoby problemu z tym co ja napisałem, ale jednak jest za dość wysoką cenę, która nie odzwierciedla to co się znajduje na liście. To nie jest brak zgłoszeń, tylko po prostu poza Orange nie ma tego typu usługi i nadal uważam, że została wrzucona na siłę. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

Potwierdzam, sam Twitch mógłby być w Video Passie, a nie w osobnym Game Passie. Oprócz Twitcha nie ma w nim niczego, co by zużywało dużo danych. W obecnej chwili Game Pass jest w zasadzie zbędny, ja natomiast czekam na dodanie kolejnych portali do trójcy Social Pass/Video Pass/Music Pass.

To jest fajne, sprawdza się i bardzo często przydaje.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Game Pass po dwóch miesiącach, czy to niewypał?

Na Video Pass trzeba będzie trochę poczekać, samo Orange nie podało konkretnej daty wprowadzenia nowych serwisów do Video Pass, a szkoda.