Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Duke , nie pisałem o hdv, tylko o swoich doświadczeniach. Na dzień dzisiejszy czyste połączenie mam na 3G. Na VoLTE nawet dobrego zasięgu nie mam. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Czy zauważył ktoś jakieś zmiany na plus? Mam dodaną 2gą kartę i chyba jest ok? Myślicie, że jeszcze może się zepsuć jakość?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Jak dla mnie, wszystko działa poprawnie, specjalnie zmieniłem NJU na Flex w związku z tym ze NJU wyłączyło mi VoLTE i VoWifi a w Flex wszystko śmiga na moim ONEPLUS 6T. Rozmowy HD a czasami HD+ (czyli kodek EVS). Na ten czas tak trzymać !!!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@mrgibss a zapoznałeś się z tym wątkiem od początku? Chodzi o fatalną jakość rozmów i niedziałające HD Voice u osób mających we FLEX dwie karty: główną w telefonie oraz dodatkową do rozmów z tym samym numerem np w Apple Watch-u. U osób mających tylko jedną kartą, bądź więcej kart, ale każda z innym numerem wszystko działa poprawnie. 

@NataliaS - masz dodaną drugą kartę z tym samym numerem do rozmów co karta główna czy może masz drugą kartę w wariancie "tylko internet"?  W tym drugim przypadku zawsze wszystko działało OK.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Ok, może rzeczywiście nie sprawdziłem dokładnie wątku. Pzdr.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Mam eSIM główną w iPhone 11 pro max i eSIM dodatkową w AW6 no i niestety także obserwuje problemy i jeden dość uciążliwy.

Ten uciążliwy problem polega na tym, że nie zawsze można do się mnie dodzwonić i w drugą stroną jak ja dzwonię też tak jest. Wygląda to mniej więcej tak, że osoba dzwoniąca do mnie widzi, że odebrałem połączenie licznik połączenia bije podczas gdy ja połączenia nie odbierałem, oczywiście w drugą stronę jak ja dzwonię jest tak samo. Przy tego typu problemie pomaga tylko ponowne uruchomienie telefonu, nawet nie przejśćie w tryb samolotowy.

Suppot Apple twierdzi, że to problem po stronie opraratora sieci więc zgłosiłem ten problem i póki co czekam na odpowiedź.

Spotkał się ktoś z takim problemem?

Tak przy okazji jak to tak ma działać to zdecydowanie zmieniam dodatkową kartę eSIM z AW6 na fizyczną tylko do internetu jednak chcę poczekać na odpowiedź Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 17
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Niestety Flex ma z tym problem. Rozwiązaniem jest ustawienie karty dodatkowej tylko do internetu lub zrezygnowanie i kupienie dodatkowej karty z nowym numerem. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Czy ktoś śledzi jeszcze temat? Dalej jest problem z jakością połączeń przy wykorzystywaniu dwóch kart (iPhone + AW)? 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

 

Niestety dalej to samo. Konfiguracja 13 pro max z esim + AW 7 z esim. Od zainstalowania esim na zegarku praktycznie wszystkie połączenia przychodzące na telefon zostają zrzucane do 3G bez HD voice. Często dostaje smsa ze jestem nieosiągalny. Zauzazylem na dodatek ze pogorszył się zasięg, tam gdzie do tej pory nie było problemu, teraz nie mogę rozmawiać. Sprawa zgłoszona kilkukrotnie do techników. Najpierw tłumaczenie ze to problem sprzętowy, później ze przeciążenia nadajników. Znowu zgłosiłem i czekam. Dam znać co tym razem odpiszą. Po sprawdzeniu, wymiana kart esim w zegarku na fizyczna tylko do internetu całkowicie rozwiązuje problem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 17
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

A da się ustawić nową kartę z nowym numerem jako eSIM? 

Myślę o zakupie Galaxy Watch LTE, ale te problemy mnie odrzucają.