Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

@IreneuszCD , co z tego? Nie mogę posadzić lasu z tych 80 GB i to jest dla mnie dziwne. A piszą, że można. Więc czemu ja nie mogę, bo coś spartoliłem?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12187
  • 54

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

@bronzub sadzi się las z planu i jego GB, poproś na NO, pewnie ktoś ci da GB i posadzisz EKO LAS 😄

Sprawdziłem przed chwilą i nie da się więcej niż 24GB u mnie ustawić na EKO LAS, więc prawidłowo, promocyjnych GB nie ruszysz na ten cel 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

@IreneuszCD , no i widzisz? Dałbym Ci rozwiązanie w tym wątku, ale to jest akurat taki klasyczny przykład mojego ostatniego pomysłu, że tutaj nie da się oznaczyć rozwiązania. Moderatorzy je zdejmują. Zdjęli dla dwóch poprzednich użytkowników, więc masz szansę poprzeć mój ostatni pomysł😀 Przycisk co prawda jest aktywny, ale jest jak jest😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12187
  • 54

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

W tym dziale można oznaczyć rozwiązania tematu, byle były rozwiązaniem, nie oznaczeniem na chybił trafił 😎

Jak zaznaczysz poprawnie to pozostanie 😃

Tak w temacie jeszcze, fajny pomysł z tym eko lasem, można na koniec planu coś posadzić eko, wcześniej GB przepadały I nie było co z nimi zrobić 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB


@IreneuszCDnapisał(-a)

W tym dziale można oznaczyć rozwiązania tematu, byle były rozwiązaniem, nie oznaczeniem na chybił trafił 😎

Jak zaznaczysz poprawnie to pozostanie 😃


@IreneuszCD, ja go zakładałem i z moderatorami wyjaśniliśmy sobie, stąd powstał pomysł z przyciskiem 😀

Może @ketrasaArtur , czy @Pablo5  Ci to potwierdzi, o ile mieli w powiadomieniach stosowny wpis😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12187
  • 54

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

Tak szczerze to mnie to nie interesuje 😎

Jeśli moderator tak zdecydował, to tak ma być.

My tu tylko gośćmi jesteśmy 😃

Ja tym bardziej, bo kilka razy konto skasowałem 😐

Ale trzymając się tematu, zbierajmy GB i sądzimy eko las, bo pomysł przedni i mi się podoba 😃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

Oznaczenia rozwiązań w tym wątku lub innych typowo informacyjnych są zdejmowane gdyż rozwiązania w takich tematach nie mają żadnej mocy typowo pomocowej, a w rozwiązaniach przecież chodzi o to aby były przydatne dla osób szukających pomocy na forum. Oznaczanie każdego wątku wprowadza chaos, poza tym po co oznaczać rozwiązanie w wątkach typu promocja na smartfony lub inne urządzenia czy sadzenie lasu za gigabajty???


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19211
  • 55523
  • 751

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

@bronzub dobrze wyjaśnił sprawę z rozwiązaniami @slav72.

Druga sprawa, to przekazywanie GB. Promocyjnych jak i otrzymanych GB nie można przekazać dalej, tak samo jest z promocją GB na las. Możesz przekazać GB tylko z planu. Ponieważ aktywowałeś wszystkie paczki GB promocyjnych, proponuję przy następnym odświeżeniu planu GB z planu przekazać na las, a GB promocyjne - podeślę Tobie kod, abyś sobie aktywował za jakiś czas i w ten sposób przedłużysz sobie GB z kodów promocyjnych do wykorzystania zamiast z planu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

@ketrasaArtur , postaram się tak zrobić, bo nie byłem w pełni świadom, co można, a czego nie można zakopać w ziemi, by wyrósł las GB😀

@slav72 , zgadzam się z Tobą, że oferty polecane przez Społeczność, ważne komunikaty i inne informacyjne wiadomości nie powinny mieć przycisku oznacz jako rozwiązanie😊 Stąd też pomysł, a Ty @IreneuszCD nie wymiguj się od pomysłów jazdą autem. Dawaj pomysł😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12187
  • 54

FLEX - idziemy w las? Przekaż EKO GB

Zaraz idę spać 😆

Jutro do lasu idę 😃

Potem może jakieś eko 🌲🌲🌲 posadzę 😃