Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim - TicWatch 4 LTE


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

A gdzie w zegarku mam go wpisać?.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem tu jużnie podpowiem, bo nie mam takiego zegarka. Poszukaj w ustawieniach dodanie karty eSIM, czy coś w ten deseń.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Udało się uruchomić konfigurator w Wear os jest karta esim w zegarku ale chciałem napisać czemu przeszedłem do flex ponieważ udało mi się uruchomić na zwyklej karcie sim lub esim w zegarku Internet działało to jakieś 5 godzin po czym zegarek zgubił siec i w apn zegarku zniknęły ustawie na do Internetu i nie dało się w żaden sposób ich przywrócić strata czasu paliwa i 30zł na użytek, jeśli tak samo będzie z flex do zrezygnuje na razie testy widać do puki wszyscy operatorzy nie będą używać esim to będzie to rożnie raz zadziała raz nie i tak w kółko.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE


@Rademnapisał(-a)

Udało się uruchomić konfigurator w Wear os jest karta esim w zegarku ale chciałem napisać czemu przeszedłem do flex ponieważ udało mi się uruchomić na zwyklej karcie sim lub esim w zegarku Internet działało to jakieś 5 godzin po czym zegarek zgubił siec i w apn zegarku zniknęły ustawie na do Internetu i nie dało się w żaden sposób ich przywrócić strata czasu paliwa i 30zł na użytek, jeśli tak samo będzie z flex do zrezygnuje na razie testy widać do puki wszyscy operatorzy nie będą używać esim to będzie to rożnie raz zadziała raz nie i tak w kółko.


Noi przyszedł gorzki żal po przekroczeniu granicy roaming na zegarku nie dzial zegarek przeszedł w tryb offline i koniec, w punkcie dostępu tak jak na karcie nic nie jest ustawione. Na chwilę obecną flex na zegarku stawia kroczki i się przewraca a kiedy wstanie nie wiem zobaczymy 25zl za coś co nie działa szkoda kasy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem jeżeli masz na zegarku uruchomiona dodatkową kartę SIM/eSIM, to we FLEX w roamingu nie będzie działała. W roamingu działa tylko główna karta SIM/eSIM. Tylko w kraju działają obie karty SIM/eSIM.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Mam ten sam zegarek i ten sam problem, jak uruchomić konfigurator wear os? Nigdzie nie mam opcji dodania esim (TicWatch pro 3 LTE)