Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim - TicWatch 4 LTE


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem dziwna sprawa, że nie masz od razu opcji eSIM. 

Zaproponuje inne rozwiązanie. Potrzebny będzie do tego zarejestrowany starter Orange na kartę. W razie potrzeby można kupić nowy i najszybciej zarejestrować na stacji benzynowej. Potem numer przenosisz do FLEX. Trwa to chwilę i nie trzeba przechodzić weryfikacji, ani wymiany karty SIM. FLEX zostanie aktywowany z tą samą kartą SIM, po aktywacji można spróbować wymienić na eSIM lub aktywować kartę dodatkową eSIM.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

O to by było super bo mam starter zarejestrowany mam tez dodatkowy w razie problemów spróbuje przenieść numer do flex. Dzięki za pomysł i pomoc jak się nie uda nic zrobić to na razie zrezygnuje bo w moim mieście nie ma salonu orange i musze jechać 20klm do innego miasta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem daj znać o efektach działania eSIM na Twoim urządzeniu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Jak mogę to zrobić bo w aplikacji flex tylko tak jak poprzednio.?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem aktywuj FLEX-a na standardowej karcie SIM, po aktywacji uruchom dodatkową kartę eSIM. We FLEX można mieć dwie karty przypisane do jednego numeru.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Radem aktywuj FLEX-a na standardowej karcie SIM, po aktywacji uruchom dodatkową kartę eSIM. We FLEX można mieć dwie karty przypisane do jednego numeru.


Masz jakiś poradnik jak to zrobić z poziomu startera nic nie ma. Czy to mogę znałeś w moj orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem tu masz opisane jak wykonać przeniesienie numeru do FLEX w apce:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-do-Flexa/m-p/156302

Jest to opis przeniesienia numeru zewnętrznego z poza sieci Orange, więc w Twoim przypadku niektóre kroki weryfikacji będą pominięte.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Radem tu masz opisane jak wykonać przeniesienie numeru do FLEX w apce:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-do-Flexa/m-p/156302

Jest to opis przeniesienia numeru zewnętrznego z poza sieci Orange, więc w Twoim przypadku niektóre kroki weryfikacji będą pominięte.


Ale jaja nie uwierzysz co się stało mam punkt dostępu na zwykłej karcie na tej co pisałem w pierwszym poście, po prostu po przezuceniu na zegarek musiałem jeszcze ja aktywować wpisując pin do karty. Myślałem że to pin do karty kiedy chcesz wrócić do fizycznej a to okazuję się że działa. Ale i tak dziękuję Ci za pomoc sprawdzę jak działa i jak coś przejdę do flex. Po za tym aktywowałem dodatkową kartę sim by przejść jak by co do FLEX-a 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Witam aktywowałem orange flex dodałem kartę esim ale nie wiem jak ja przerzucić do zegarka TicWatch może ktoś wie jak uruchomić konfigurator wear os google, bo dostałem kod QR ale zegarek go nie zeskanuje bo nie ma kamery robi się to z poziomu telefonu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem w sklepie Google Play odszukaj api do zamiany kodu QR na ciąg znaków, a następnie taki przetłumaczony kod wpisz ręcznie do zegarka.