Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim - TicWatch 4 LTE


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Witam to ja mam pytanie czy u was też brakuje opcji punkt dostępu w TicWach. W sumie to kupiłem orange na kartę i chciałem zobaczyć jak to działa, pojawił się profil orange w urządzeniu ale brak punktu dostępu. Czyli jeśli brakuje tego na karcie to tez będzie brakować na flex?

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

25 ODPOW. 25

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem możesz sprawdzić samodzielnie. Od momentu aktywacji FLEX, masz do 14 dni na rezygnację. Jeżeli zrezygnujesz z FLEX przed upływem 14-tu dni, to opłatą za plan jest zwracana. W tym czasie możesz sprawdzić działanie FLEX-a na swoim urządzeniu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Ale jak najlepiej to zrobić od razu esim wziąć podczas zakupu przez Internet?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem aktywację planu i uruchomienie karty eSIM wykonasz w apce FLEX, która pobierzesz ze sklepu Google Play, AppStore, Huawei AppGallery  na swojego smartfona. Obsługa jest intuicyjna i sam sobie poradzisz bez problemu z obsługą. W razie potrzeby napiszesz na forum NO. Ktoś zawsze pomoże jeżeli będą trudności.

W dziale FLEX też jest sporo tematów z wyjaśnieniem obsługi apki.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

Pobrałem ale nic nie mogę zrobić jedynie co to odebrać sim w punkcie orange nie mogę mieć esim bez wychodzenia z domu, zalogowałem się wybrałem pakiet i tyle


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem jest opcja wybrania eSIM od razu przy wyborze planu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

To proszę napisz gdzie się on znajduje bo ja go nie widzę przy wyborze, no chyba ze jest on dostępny przy przenoszeniu numeru do orange bo przy wyborze nowego numeru nic takiego nie ma od razu pojawia informacja czas na kartę sim jak chcesz ja odebrać


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Esim - TicWatch 4 LTE

@Radem sprawdziłem, po wyborze planu jest opcja wyboru eSIM lub tradycyjnej SIM:

Screenshot_20220213-001818.png


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

jpg,.jpg Prosze to mam u mnie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 37
  • 0

Esim - TicWatch 4 LTE

To jak już masz sim w flex z planem taryfowym to w wtedy masz dodatkowe opcje czyli esim.