Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

A co mam zrobić jak potrzebuję e-sim do zegarka i sim do tabletu? Sim do tabletu choćby tylko na dane i za dodatkową opłatą miesięczną np. 10zł i dodatkowe 10 GB. W ogóle nie pomyśleliście o takich klientach. A jest nas dużo 

 

__________________

* Temat wydzielono z Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE – moderator Kinga

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

@Ramzeso13 do abonamentu możesz dobrać kartę Ekstra eSIM, natomiast do tabletu możesz dokupić dodatkową kartę SIM:

https://www.orange.pl/kid,4002535747,id,4003674166,article.html


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

Na Orange Flex też można dołączyć tą kartę na dane? Bo pani na czacie o takiej możliwości nic wspominała.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

@Ramzeso13 tak, można dodać dodatkową kartę SIM lub eSIM. Niestety do jednego numeru w ofercie FLEX mogą być dwie karty: główna i dodatkowa.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

No właśnie, a kiedy możliwość dołączenia większej ilości kart? Rzecznik niby zapowiadał, ale cisza... 😉
Sam z tego powodu mam tablet bez karty sim...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

@f00ku55 na chwilę obecną nic mi nie wiadomo o większej ilości kart SIM niż dwie przypisane do jednego numeru we FLEX. Była opcja przypisania w którejś wersji apki FLEX, trzech kart SIM, z czego przynajmniej jedna miała być eSIM, ale szybko to zostało zmienione i zastąpione kolejná wersją apki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

@f00ku55@Ramzeso13  proponuje do tabletu kupic starter na karte. Ja tak uzywam i jest bezproblemowo. Po doladowaniu jest wystarczajaco duzo internetu. Do tego wlaczasz konto wazne rok i dlugo nie musisz o niczym pamietac


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Ekstra karta e-sim wraz z dodatkowa karta SIM we Flex

@ketrasaArtur a mi wiadomo 🙂 Jakiś czas temu, bodajże po wprowadzeniu możliwości zamówienia ekstra karty eSIM do jakiegokolwiek urządzenia (a nie tylko AW) ktoś spytał Rzecznika o to, czy w najbliższej przyszłości będzie można zrobić tak, jak jest w głównym Orange, tj. duża liczba dodatkowych kart. Rzecznik odpowiedział, że tak, pracują nad tym, do chwili obecnej cisza. Standard.

 

@byczyn_86 dzięki, ale poczekam 🙂 Nie chcę tego robić w ten sposób, chcę mieć wszystko pod jednym kontem.