Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 62
  • 263
  • 1

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur  żeby nie było konkurencji bo sam mi wysłałeś i szanuję to...... Mam mogę się podzielić 👍

 

Jest jeszcze pakiet GB do oddania,ktoś chętny?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1795
  • 8704
  • 66

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Krótkie pytanie: czy do otrzymania GB konieczne jest ujawnianie numeru telefonu?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 62
  • 263
  • 1

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Tak

 

Może być na PW


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1795
  • 8704
  • 66

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Echolink3 Bardzo dziękuję za propozycję. Nawet gdybym używał Flexa to nie podałbym obcej osobie swojego numeru telefonu. Obdarowujący powinien wygenerować kod na określoną ilość GB i przekazać go obdarowywanemu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 62
  • 263
  • 1

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Samotnik to Orange Flex ustala zasady,nie ja....

Ktoś potrzebuje to podaje numer,jak nie to zawsze może dokupić GB....


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18670
  • 53461
  • 727

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Nawet jak był podawany numer telefonu na priv, to nigdy nie używałem, poza przekazaniem GB.

 

@Samotnick wygenerowanie kodu do przekazania GB jest jak najbardziej ciekawym i bezpiecznym rozwiązaniem. Zgłoś jako pomysł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 1219
  • 2

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Samotnick opcja przekazania gb w zamyśle orange była dla osób z rodziny, bądź znajomych. Chyba nawet tak pisze przy tej opcji Teraz nie mam flexa to nie pamiętam jak dokładnie tam pisze. I w takim warunku znasz czyjś numer. To, że znalazło zastosowanie to poza gronem rodziny, znajomych to inna sprawa. Zasadniczo orange mogłoby wyciągnąć jakieś konsekwencje chyba z tego gdyby chcieli.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5579
  • 22630
  • 186

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@Emill1napisał(-a)

...

Zasadniczo orange mogłoby wyciągnąć jakieś konsekwencje chyba z tego gdyby chcieli.


Nie, bo jest to zgodne z regulaminem. Istnienie tego wątku też świadczy że nie ma tu żadnej szarej strefy. Udostępnienie numeru telefonu jako takiego osobie obcej nie jest znowu aż tak niebezpieczne. Jakiś poziom zaufania do ludzi, w określonych okolicznościach jest akceptowalny.