Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur , mogę Ci załatwić z Ameryki Płd. przy dobrych wiatrach. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Z miła chęcią. Obecnie prowadzę rozmowy z kolegą, który ma wyjazdy firmowe na Ukrainę, Mołdawię, Rumunię, Białoruś i Rosję. Też może coś wpadnie do kolekcji Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur , przypomnij się w grudniu, bo ja mam lekką sklerozę, ok?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim Dobrze, dziękuję. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Sprawdziłem dzielenie się GB z innym użytkownikiem. Pisałem: https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/161021#M629

Niestety, jeśli dostanie się GB to otrzymany pakiet można wykorzystać tylko do końca swojego okresu rozliczeniowego i nie można innej osobie przekazać otrzymanego pakietu GB. Jest to zabezpieczone i opisane w aplikacji w momencie przekazywania pakietu GB. Tak więc pakiet GB własny + otrzymany tylko do końca okresu rozliczeniowego. Inaczej przepada.

Maksymalnie można przekazać o 1 GB mniej niż ma się w swoim planie, czyli masz plan 30, możesz przekazać 29 GB, minimum 1 GB, zmiana co 1GB.

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur , no i dobrze, że obdarowany nie może rozporządzać upominkiem dla Ciebie. W realu prezent bywa towarem przechodnim i chciałbyś powielać? Prosisz, więc jesteś świadom prezentu. A ten 1 GB jest obwarowany i działa jak wentyl bezpieczeństwa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Oddam 5gb na juz za 3h przepadnie mi

 

Podaj nr na pw


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Ze względu an uruchomienie startera w warunkach promocyjnych, nie jestem w stanie wykorzystać GB z FLEX.

Mam do przekazania 14 GB. Chętnie się podzielę. Proszę o kontakt na priv.

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Też mogę oddać komuś do Jego Flexa swoje 14 GB. Tylko na PW trzeba podać nr. Flexa i gotowe (jak ma do mnie zaufanie - ze względu na RODO nie udostępniam nikomu) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonimz tym RODO to rewelacyjne wyskoczyłeś. Podchodzisz do tematu bardzo profesjonalnie

 

P. S. 

Tu ketrasa, ale jako gość. Nie loguję się na publicznym sprzęcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy