Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@scanx , świadomość wyboru i przekaz są jasne. Cóż więcej chcesz?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@scanx podsunąłeś mi pomysł z dzieleniem się GB. Skoro kumulacji nie ma, a moja data płatności przypada na połowę miesiąca, to trzeba znaleźć osobę, która ma FLEX-a z datą płatności na koniec lub początek miesiąca i podzielić się z nim niewykorzystanymi GB.

I tak przed 15 każdego miesiąca przekazuję swoje GB znajomemu, a on przekazuje mi swoje np 30 każdego miesiąca. Tylko, czy przekazane GB można przekazać ponownie przekazanemu Emotikon: Szczęśliwy

Ale zakręciłem. To chyba by byłą najprostsza metoda kumulacji o ile zadziała. Tylko trzeba terminów pilnować. Jest ktoś chętny???

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur , na tak liczną rzeszę forumowiczów, aż dziw, że nie ma chętnych. Honor, czy wyniosła godność, że nie będę nikogo prosił(a)? A to chyba nic grzesznego dzielić się z potrzebującymi Emotikon: Smutny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim  Ja na chwilę obecną nie dostałem jeszcze żadnej propozycji dzielenia się GB. Może trzeba jeszcze poczekać, aż ktoś się namyśli. Jak nie, to założę sobie drugiego FLEX-a do testów i będę się sam ze sobą dzielił. 

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Podziwiam Cię @ketrasaArtur  za chęć bycia samarytaninem. Myślę sobie, że Orange będzie dumne, ale tylko to, że pieniądze same się pchają do portfela operatora Emotikon: Mrugający Ja bym wolał jedenak wesprzeć mniej zamożnych i koniecznie klientów. Może ktoś przełamie swój wstyd? Zaproszenie aktualne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Mogę przyjąć może być w nie dużej ilosci gigabajty...jak coś pisać na priv. 

 

Nawet dla testów. 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@scanx , to Ty masz się nie wstydzić i podjąć się pisania poprzez PW. Uważasz, że wymagam zbyt wiele? Pisz!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

Podziwiam Cię @ketrasaArtur  za chęć bycia samarytaninem. Myślę sobie, że Orange będzie dumne, ale tylko to, że pieniądze same się pchają do portfela operatora Emotikon: Mrugający Ja bym wolał jedenak wesprzeć mniej zamożnych i koniecznie klientów. Może ktoś przełamie swój wstyd? Zaproszenie aktualne.


Na razie to ja tylko żartowałem, ale nigdy nic nie wiadomo, co do głowy strzeli.

 

 

A poniżej tak po cichaczu pokażę: 

 

 

20191025_173001.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur , masz zakręcone hobby...podziwiam ludzi z pasją Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Wiem, dzięki. Podpowiem tylko, że to nie są tylko krajowe. W tym zestawie jest Łotwa, Litwa, Brytania, Chorwacja, Czechy, Austria, Cypr.

To mój dorobek z ponad 15 lat Emotikon: Bardzo szczęśliwy