Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX


@ketrasaArturnapisał(-a)

Postanowiłem napisać na czacie w tej sprawie. Okazuje się, że WiFi Calling działa, ale nie wyświetla się ikonka na smartfonie. Dziwna to dla mnie sytuacja, bo w pozostałych ofertach Orange ikonka wyświetla się, tylko nie we FLEX. No cóż usługa działa tylko brak potwierdzenia na wyświetlaczu.


Ten post pasuje jako rozwiązanie, choć jest Twój lecz najlepiej odpowiada na problem z tematu, gdyż w temacie chodzi Ci głównie o działanie usługi nie o ikonkę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX

@slav72 wolę jednak, żeby był ten, co zaznaczyłem. Swoich nie chcę podawać jako rozwiązanie. Uważam, że najbliżej był @daro33, dlatego jego odpowiedź wybrałem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX

@ketrasaArtur  rozumiem Twój punkt widzenia na temat własnych oznaczeń, lecz gdyby soft nie wspierał usługi to by po prostu nie działała, może jest jakiś mały bug i nie wyświetla ikonki lecz to tylko ikonka...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX

@slav72 ikona, która wprowadziła mnie w błąd, stąd ten temat. Czyli wina softu. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX

@ketrasaArtur  przejrzałem i poczytałem trochę oficjalne forum na Samsunga Members, piszą tam że ikonka powinna się jednak pojawiać, są również głosy klientów że ikonka się pojawia i za chwilę znika (wifi calling), eksperci na forum odpisują że może to być wina dostawcy internetu bądź samego routera (ile w tym prawdy nie wiem) proponują kontakt z dostawcą neta lub reset routera (czy to pomaga też nie wiem) jednak piszą że ikonka powinna się wyświetlać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Działanie WiFi Calling i VoLTE oferta FLEX

@slav72 byłem tego samego zdania do dzisiejszej rozmowy na czacie FLEX. Tam twierdzą, że nie zawsze ikonka się pojawia. W innych ofertach Orange, poza FLEX, ikonka WiFi Calling pojawia się i wiadomo, że usługa jest aktywna.