Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić? Jest obecnie wygaszony.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 48
  • 0

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić? Jest obecnie wygaszony.

Witam, miałem plan 25 orange flex, i chciałem przejść na kartę, myślałem ze mogę po prostu dezaktywować plan i wtedy wszystko wróci do momentu sprzed skorzystania z orange flex. Dezaktywowałem plan i dowiedziałem się że nie jest to takie proste. Nie mogę już nic zrobić nawet powrócić do orange flex ponieważ na czacie dostałem informacje że mój numer jest wygaszony, Czy przejście do konkurencji się uda czy oni tez tego numeru nie będą mogli zarejestrować?

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

21 ODPOW. 21

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

@pawel1234511  kiedy karta SIM przestała działać?

Plan we Flex jest na 30 dni, po tym czasie karta SIM nie działa, ale można numer przenieść i pewnie do 3 miesięcy 😎

Jak numer zwykły i nie używasz to w ważnych sprawach, to bym zarzucił temat tego numeru z FLEX.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 48
  • 0

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

@IreneuszCD 

Od razu po zrezygnowaniu z planu, to jest dziś zrezygnowałem i dziś karta nie działa, nie ma zasięgu itp.

 

Właśnie o to chodzi że potrzebuję ten numer i teraz nie wiem czy iść do jakiegoś innego operatora żeby mi go aktywowali na kartę czy co robić.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

@pawel1234511  to numer istnieje, jest tylko zablokowany, bo nie opłacony plan, da się go przenieś, czat Flex cię zmylił 😎

Jak kłody pod nogi ci rzucają, to opłaca się plan na miesiąc i z końcem planu do konkurencji 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 48
  • 0

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

@IreneuszCD 

No dobra tylko jak to zrobić? Jak próbuję kupić plan w aplikacji to nie mogę bo wyskakuje komunikat że ten numer jest już w FLEX

 

 

 

____________________

*Usunięty zapis czatu zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

Pokaż aplikację Flex i jak tam to jest, bo jeśli numer wygaszony, to nic nie zrobisz, trzeba było poczytać na stronie o Flex, lub tu dopytać 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 48
  • 0

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

@IreneuszCD Tu masz w załączniku dwa ss, jeśli o to ci chodziło

 

obraz_2022-11-04_222322048.png

 

obraz_2022-11-04_222311098.png

 

 

@IreneuszCD 

No racja, ale po prostu nie spodziewałem się że będą potrzebne aż takie wygibasy żeby wrócić na kartę 

 

 

 

__________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

Aplikacja FLEX nie daje możliwości przeniesienia, trochę przekombinowałeś 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 48
  • 0

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

No właśnie dla mnie to trochę abstrakcja, wejście do flex 3 minuty, wyjście trzeba kombinować... pytanie teraz czy mogę odzyskać ten numer, w salonie orange? Poprzez przeniesienie numeru gdzie indziej? Czy nic z tego i po prostu lepiej kupić nowy starter


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Dezaktywacja planu, czy da się z numerem coś jeszcze zrobić?

W aplikacji jest wygaszony?

Czy prosiłeś na czat o wygaszenie numeru?

Bo jeśli planu nie odnowisz, to numer jest zawieszony, da się aktywować plan i dalej numer będzie działać.

Co do przenoszenia numeru, to u innego Operatora załatwiasz przeniesienie numeru i on to załatwia, salon Orange nie koniecznie..

Jeszcze raz napiszę, numer z Flex, przeniesiesz do konkurencji, jak aktywujesz plan i będzie działać, inaczej to nowy starter kup i zarzuć sprawę. Salon Orange tu nie pomoże.