Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

Hej mam pytanie. Czy ktoś z was ma

wiedzę jak wygląda kwestia wypowiedzenia umowy u operatora (play) zanim przejdzie się do flex’a.

 

- czy robi się to w apce i Orange wysyła wypowiedzenie w moim imieniu. 
- czy sama powinnam wypowiedzieć umowę.
- oraz jak w tym przypadku wpisać datę rozpoczęcia subskrypcji u flexa.

 

bede wdzięczna za info. 

 

 

 

____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3324
  • 7963
  • 149

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@Ulusvip 

Wszystko w apce, a Orange załatwia za Ciebie przeniesienie. Nic nie składasz u obecnego operatora.

 

1. Jeśli masz umowę u obecnego operatora na czas nieokreślony, to możesz zaznaczyć z miesięcznym okresem wypowiedzenia lub samodzielnie wybrać datę (opłata w Play za cały ostatni okres rozliczeniowy).

 

2. Jeśli umowa jest na czas określony, to z końcem okresu promocyjnego u obecnego operatora, aby Play nie naliczył kary.

 

Opłata za subskrypcje będzie naliczona w dniu przeniesienia. 

 

Na jutro dokonałem przeniesienia jednego z numerów. Umowa na czas określony (liczę się z karą). Wyznaczyłem datę przeniesienia na 08.08.2024. Po potwierdzeniu daty przeniesienia przez Orange, dodałem kartę do płatności. Jutro przeniesienie, a w aplikacji wygląda to następująco:

 

fl.jpg

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 906
  • 3

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@Ulusvipjak wpiszesz numer w aplikację to Orange się zajmie przeniesieniem. Data subskrypcji jest liczona od momentu wykupienia pakietu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3324
  • 7963
  • 149

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@Ulusvip 

Wszystko w apce, a Orange załatwia za Ciebie przeniesienie. Nic nie składasz u obecnego operatora.

 

1. Jeśli masz umowę u obecnego operatora na czas nieokreślony, to możesz zaznaczyć z miesięcznym okresem wypowiedzenia lub samodzielnie wybrać datę (opłata w Play za cały ostatni okres rozliczeniowy).

 

2. Jeśli umowa jest na czas określony, to z końcem okresu promocyjnego u obecnego operatora, aby Play nie naliczył kary.

 

Opłata za subskrypcje będzie naliczona w dniu przeniesienia. 

 

Na jutro dokonałem przeniesienia jednego z numerów. Umowa na czas określony (liczę się z karą). Wyznaczyłem datę przeniesienia na 08.08.2024. Po potwierdzeniu daty przeniesienia przez Orange, dodałem kartę do płatności. Jutro przeniesienie, a w aplikacji wygląda to następująco:

 

fl.jpg

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19467
  • 56343
  • 765

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@Ulusvip nie musisz wypowiadać umowy u obecnego operatora, jak przenosisz numer do Orange. Wszystkie sprawy związane z przeniesieniem numeru załatwiasz w aplikacji i Orange na Twoje zlecenie uzgadnia wszystkie sprawy z obecnym operatorem. Przeniesienie trwa około 5 dni roboczych, więc warto wniosek o przeniesienie złożyć wcześniej i ustalić datę końca umowy jako data przeniesienia. Kartę SIM FLEX otrzymasz bezpłatnie kurierem, możesz też zamówić do paczkomatu InPost lub przed złożeniem wniosku o przeniesienie pobrać z salonu Orange, nawet kilka sztuk.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 906
  • 3

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@ketrasaArtur tam to chyba tylko opcja paczkomatu jest bezpłatna.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3324
  • 7963
  • 149

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@Glut każda opcja jest bezpłatna 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 906
  • 3

Czy muszę wypowiedzieć umowę u obecnego operatora zanim przejdę do Flex?

@Ron to muszę dobrze poszukać bo opcji bezpłatnego kuriera nie widziałem.