Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 477
  • 1631
  • 3

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan? 

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

@Windowv2  Witam 
1 Pierwsze, jeśli przeniesiesz, nr do flex a ma masz umowę na abonament i jeszcze trwa, to poniesiesz koszty zerwania poprzedniej umowy.
2. Nie może być numer zawieszony czy nie aktywny, by przenieś, numer z ofert do ofert musi być aktywny.

Daje również regułami:  https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-69de-4894-b337-8ff1c6141921/Regulamin_przeniesienia_do_Orange_...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

@Windowv2 numer musi być aktywny, aby można było go przenieść. 

Kiedyś testy zrobiłem i postanowiłem przenieść numer na kartę, który był zablokowany na połączenia wychodzące. Udało się, ale trzeba było w tej sprawie wykonać zgłoszenie na infolinii. Jak ktoś lubi ryzykować, to jest realne, ale wymaga trochę zachodu.

Najlepiej, aby numer był aktywny bez żadnych zobowiązań i obciążeń. Przeniesienie odbywa się wtedy bezproblemowo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

Ja myślę, że pytającemu chodziło o przeniesienie nr z flexa, kiedy nie jest opłacony plan. Sam jestem ciekaw - zdania uczonych są podzielone. We flexie jest zdaje się taka różnica, że taki nr od razu nie jest aktywny na wychodzące i przychodzące przez 6 mc. Pytanie, czy w ciągu tych 6 mc. można przenieść taki nr bez wznawiania planu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

Nie. Nie można przenieść.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

Pytałem kiedyś o to na czacie flexa i taką dostałem odpowiedź... zdania uczonych są podzielone

 

_______________

* Usunięto rzut ekranu z czatem zgodnie z netykietą – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

By skorzystać z procesu MNP musi mieć możliwość odbierania połączeń. Na abonamencie jak ktoś ma blokadę windykacyjną na przychodzące - to też nie przeniesie numeru. PLI-CBD chyba tego nie przepuści bo musi być zachowana ciągłość usług.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

@Piotrekk85 to ma sens, lepiej nie ryzykować. Natomiast szkoda, że znowu na czacie piszą najpewniej bzdury


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

Widziałem Twój screen i dla mnie użycie "lub" nie jest jednoznaczne.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Czy można przenieść numer mając zawieszony plan?

he he he usunięto zapis rozmowy z czatem flexa. Śmieszne.

@Piotrekk85 ja tam nie widzę, żadnej niejednoznaczności - zwykła alternatywa. Na moje pytanie, czy taki nr bez planu we flexie mogę przenieść do innego operatora? dostałem odpowiedź - tak, do 6 mc. możesz ponownie aktywować nr we flex lub przenieść do innego oper.

Zgodnie z tą odp. są to po prostu jedyne 2 możliwości do zachowania nr. Jeśli się nic nie zrobi to nr po prostu przepadnie.