Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat nie działa


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

Czat nie działa

Problem tylko w tym, że jak wszystkim działa, a Tobie nie to problem jest spowodowany po Twojej stronie 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 27
  • 0

Czat nie działa

A właśnie szukałem czy ktoś miał podobny problem i oczywiście:
https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Flex-czat/m-p/348064
dokładnie to samo co u mnie, więc nie jestem jedyny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czat nie działa


@barabimnapisał(-a)

........ To forum też w działaniu jest ułomne...


@barabim , to nic tu po nas, skoro ułomne, a jesteśmy takimi samymi klientami Orange, jak Ty 😊 Chcieliśmy pomóc😊


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 27
  • 0

Czat nie działa

Technicznie w działaniu jest ułomne, techniczne w orange wszystko kuleje, nawet to forum.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 822
  • 9

Czat nie działa

Przestań marudzić jak stara baba.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Czat nie działa


@barabimnapisał(-a)

Technicznie w działaniu jest ułomne, techniczne w orange wszystko kuleje, nawet to forum.


Skoro w Orange wszystko takie kiepskie, to po co piszesz na forum i marnujesz nasz czas?

Tak poza tym, w tym linku co wcześniej dałeś, jest rozwiązanie problemu (udało mi sie połaczyć przez przeglądarke w telefonie), ale nie raczyłeś tego sprawdzić, tylko nadal prowadzisz jałową dyskusję, bo ci Flex i Orange nie odpowiada, skoro tak jest, to idż do konkurencji, tam wszystko jest lepsze, ale tylko z zewnątrz, forum i FLEX działa ok, więc w czym masz problem...?

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 27
  • 0

Czat nie działa

Generalnie jak ci się nie podoba moje uzasadnione marudzenia, to jest sobota, wyloguj się do życia i nie czytaj jakiś postów na forum, tym bardziej nie odpowiadaj, bo to nawet nie było do ciebie skierowane.

 

Irku gdybyś tylko tak czytał to co pisze ze zrozumieniem to byś się dowiedział, że już próbowałem dosłownie wszystkiego i nadal nie działa. Na stronie flex zapraszają na czat albo na forum, przy niedziałającym czacie poszedłem na forum, miej pretensję do orange, że tu napisałem, bo tak kierują swoich klientów XD liczyłem, że tu czasem jakiś człowiek z orange odpowiada, ale się myliłem. Właściwie temat zamknąłem kilka postów wcześniej, bo numer już przeniosłem, ale ciągle tu ktoś odpowiada "że może bloker" - jak kilka postów wcześniej napisałem, że nie mam blokerów, "że tylko mi nie działa" - z pstryknięciem palca znalazłem, że nie tylko mi. A teraz odpowiadacie w ogóle nie na temat, tylko macie osobiste wywody XD. Zastanówcie się raczej nad sobą... Sobota jest, dzieci na podwórko czy tam pole, szkoda życia, ja już wystarczająco dziś zmarnowałem odpowiadając na takie bzdurne zaczepki...

Temat zamknięty, choć nierozwiązany.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Czat nie działa

No, to teraz będziesz miał okazję sprawdzić, jak znakomicie technicznie ogarnięty jest Plus :))


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 27
  • 0

Czat nie działa

Nie narzekam, wręcz przeciwnie wreszcie bezproblemowo działa mi sieć. A siecią orange powinno się zainteresować UOKiK - żebym nie mógł złożyć reklamacji, bo jedyną drogą złożenie reklamacji jest czat, który nie działa to farsa...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czat nie działa


@barabimnapisał(-a)

Temat zamknięty, choć nierozwiązany.


Gwoli ścisłości tematów na forum się nie zamyka czy mają rozwiązanie, czy też nie pozostają otwarte.

PS.

Co do czatu i składania reklamacji to nie widzę żadnych problemów, składałem w czwartek i wszystko zadziałało jak powinno, reklamacja przyjęta, dostałem potwierdzenie.