Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat nie działa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19442
  • 56237
  • 763

Czat nie działa

@barabim forum działa bez pomniejszania transmisji danych w przypadku korzystania z internetu Orange. Dlatego proponuję sprawdzić innego dostawcę.

Czasami się zdarza, że NO działa, inne usługk już nie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13169
  • 2

Czat nie działa

@barabim , możesz skorzystać z webowej wersji konta MO albo aplikacji MO i tam zrobić zgłoszenie techniczne...jeśli tylko masz na to ochotę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19442
  • 56237
  • 763

Czat nie działa

@bronzub sprawa dotyczy FLEX, nie MO.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13169
  • 2

Czat nie działa

@ketrasaArtur , nawet nie wiesz, jaki jest status Jego telefonu. Mnie Flex wisiał na koncie MO trochę czasu i też mogłem ruszyć zgłoszenie. Ot, takie są ich systemy, więc czemu miałby nie spróbować? Poza tym, przez konto gmailowe mogłem uruchomić czata Flexa bez logowania z aplikacji Flex. Cuda...Panie😁


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 27
  • 0

Czat nie działa

Screenshot 2023-03-21 at 22-15-06 Zarejestruj się – Rejestracja – (krok 1) - www.orange.pl Orange Polska.pngChyba, że jako nie klient...


A na stronie flex jestem zalogowany, a czatu ani widu, ani słychu. Żadnych blokerów nie mam aktywnych.
Screenshot 2023-03-21 at 22-18-05 Odkryj Orange Flex jedyną taką sieć w aplikacji.png


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2659
  • 10940
  • 103

Czat nie działa

Cześć @barabim 

jak nie działa  czat Flex to spróbuj odinstalować  aplikację FLEXa i zainstaluj ponownie. Jeżeli masz problemy z uruchomieniem czatu przez apkę, to zawsze możesz spróbować na stronie internetowej: https://flex.orange.pl/

Login i hasło jest identyczne jak w apce. Niestety czat jest jedynym kontaktem z BOK FLEX. Na infolinii: 510 100 100;  510 600 600;  nie uzyskasz informacji dotyczących FLEX-a. Jeszcze mam taki pomysł jak dalej nie będzie działać czat to spróbuj  założyć nowe konto, bez aktywacji kolejnego numeru i z niego się połączyć. Jak się uda to popytaj co się dzieje z tamtym kontem. Jeszcze przed zakładaniem nowego konta bym zaczekał do jutra i sprawdził czy jutro będzie działał czat na Twoim koncie.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13169
  • 2

Czat nie działa

@barabim , możesz spróbować bez klienta, a jest jeszcze opcja w Google Play w opiniach kontakt z deweloperem. Parę razy różni deweloperzy odpowiadali mi mailowo na niezbyt pochlebną recenzję i problemy (niektóre) też z nimi mailowo usunięto. Potem edytowałem opinię, żeby podnieść ich ego😀 Przecież masz podpięty adres mailowy pod Flexa, to co Ci szkodzi? Nie mam Fb ani Instagrama, ale tam też możesz im nawtykać. Ja Totalizatorowi dawno temu tak nawtykałem i opinia antyreklamowa wisiała na fejsie. Ale to już było😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2253
  • 12584
  • 58

Czat nie działa

Tak przyglądałem się stronie FLEX i tam na dole w sekcji Pomoc jest Zaloguj się do czat...

Pomoc, FAQ, Czat | Orange Flex

Zaloguj się do czata <> na dole strony 😉

Ja bym spróbował, może zadziała, inna sprawa że może konto z bugiem i dlatego czat nie działa, usunąć konto i założyć ponownie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13169
  • 2

Czat nie działa

@barabim , dzisiaj wspólnymi siłami doszliśmy do tego, byś spróbował (przeglądając ten link z forum- Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa (orange.pl

zalogować się ponownie i czy czasami powodem braku ikonki czatu mógłby być włączony u Ciebie jakiś bloker. Chyba że aplikacja Ci już działa, to nie ma tematu😀


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 27
  • 0

Czat nie działa

Jak już wspominałem testowałem to w kilku przeglądarkach bez blokerów, w rożnych trybach - prywatnym i zwykłym, dzisiaj ponownie sprawdziłem, nadal nie działa - zarówno www jak i aplikacja. Dwa dni temu wysłałem maila do dewelopera aplikacji, bez odpowiedzi, więc dziś przyklepałem przenosiny numeru do plusha.

 

To forum też w działaniu jest ułomne...