Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 834
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Flex ma problem nie tylko z usługami, ale również np. z podstawowymi rzeczami dostępnymi w ofercie typu dodatkowe GB w roamingu po wykupieniu passow.

O wiecznych problemach z aplikacja już nie wspomnę.

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Niestety w moim przypadku w dalszym ciągu sprawa stoi w miejscu.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

W moim niestety też. Zgłoszenia nic nie dają.Ciągle są nowe otwierane a stare zamykane bez odpowiedzi.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 834
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Czy ktoś kiedyś w końcu zrobi coś z brakiem możliwości wysyłania wiadomości na chacie?! Zgłaszałem to tuż po starcie Flexa, w aplikacji na iOS’a jest nierozwiązane do dziś!

Piszecie do mnie w sprawie zgłoszenia, odpowiadam, ale moja wiadomość zawisa w próżni (szare ptaszki obok), tak jakby nie została w ogóle wysłana. Czasem pomaga wymuszenie zamknięcia aplikacji, czasem nie.

Szału można dostać! Dzisiaj przez to udało mi się odpowiedzieć na pytanie dopiero po paru godzinach i nowy konsultant już nie znał sprawy!

Czy ktoś we Flexie w ogóle pracuje nad rozwiązaniem problemów, czy już daliście sobie spokoj?

Prosimy o jakiś dialog!

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Jeżeli nie ma odpowiedzi i konkretnych rozwiązań to obawiam się, że jednak Flex nie przynosi takich profitów jak było założone, i być może zmierza to w kierunku końca.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 834
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

W to akurat szczerze wątpię, ale nie tego się spodziewałem po takim projekcie, jakim jest Flex. Kompletnie niedouczeni konsultanci, brak jakiejkolwiek dyskusji z klientami (ktoś z Orange przez chwile był, ale szybko się zmył...), masa błędów.

To chyba nie tak miało wyglądać...

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Generalnie nie kumam tego problemu z eSIMem, skoro na głównym numerze można wymienić na taką kartę, to co powoduje, że nie można tego zrobić z drugim numerem w tzw. "rodzinie" ?

Czekam już od 2 miesięcy ale chyba nic z tego nie będzie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Blokowanie połączeń „ID Nieznane” nadal nie działa. Czy oni to kiedykolwiek naprawią?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19197
  • 55443
  • 750

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Owszem są błędy, jak w każdej aplikacji, ofercie. Podobną ofertę na PLAY, tylko nie wiem kto był pierwszy, oni z ofertą NEXT, czy Orange z FLEX. NEXT jest płaską ofertą z jedną taryfą, FLEX ma sporo dodatkowych opcji i taryf. Oferta też zmieniła się na podstawie informacji od użytkowników zamieszczonych między innymi na tym forum.

Dla porównania dorzucę jeszcze apkę Mój Orange. Uważam, że na tworzenie apki i oferty FLEX większy wpływ mieli użytkownicy, niż na apkę Mój Orange. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 485
  • 1677
  • 3

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


@ketrasaArturnapisał(-a)

Owszem są błędy, jak w każdej aplikacji, ofercie. Podobną ofertę na PLAY, tylko nie wiem kto był pierwszy, oni z ofertą NEXT, czy Orange z FLEX. NEXT jest płaską ofertą z jedną taryfą, FLEX ma sporo dodatkowych opcji i taryf. Oferta też zmieniła się na podstawie informacji od użytkowników zamieszczonych między innymi na tym forum.

Dla porównania dorzucę jeszcze apkę Mój Orange. Uważam, że na tworzenie apki i oferty FLEX większy wpływ mieli użytkownicy, niż na apkę Mój Orange. 


Pierwszy z tego typu ofertą był Folx w którym mieli udziałowcy sieci Play jak Folx się zamknął to trochę później powstał Play Next