Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@f00ku55 Mnie płatności nie ściągnęło kiedyś, oczywiście zamiecione pod dywan.

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Tak na marginesie, przecież to całkowicie bez sensu, że nie mogę odpalić eSIMa na swoim drugim numerze - inaczej mówiąc specjalnie musiałbym założyć nowe konto, chociaż nie widzę możliwości odpięcia numeru od obecnego konta, dodatkowo wiązałoby to się z kupnem kolejnego smartfona. Mam iPhone'a XR, który z powodzeniem obsługuje eSIM. Swoją drogą, jakbym zamówił eSIM na głównym numerze, a aktywował go na dodatkowym? Próbował ktoś coś takiego? Abstrakcja?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Drugi miesiąc z rzędu dostałem zwrot całej kwoty za "abonament" z racji niedziałających, lub działających niepoprawnie usług. Walczcie o swoje 😉

Im więcej takich zwrotów, tym może szybciej w Orange ktoś się ogarnie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@f00ku55powiedz jak to załatwiłes. Mi te usługi nie działają od przeszło czterech miesięcy i nie udało mi się nic odzyskać, chociaż walczyłem uparcie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Normalnie 🙂 Napisałem, ze drugi miesiąc z rzędu nie działa mi blokada połączeń z numerów zastrzeżonych, wiec proszę o kolejny zwrot. W ten sposób odmówili, ale zgłosili do techników i napisali, ze wrócimy do tematu po odpowiedzi uzyskanej od nich. Technicy dali mi znać, ze problem nadal występuje i nie wiedza kiedy zostanie wyeliminowany. Z ta odpowiedzią zgłosiłem się ponownie na chat i raz jeszcze poprosiłem o zwrot kwoty za abonament. Konsultant na początku stwierdził, ze przyjął reklamacje i do 30 dni odpowiedzą, ale wtedy ja go poinformowałem, ze reklamacje to ja złożyłem wczoraj i dzisiaj proszę już o zwrot. Przejrzał korespondencje, przyznał racje i zrobił zwrot 😉

W załączeniu macie dowód. Atakujcie nich, inaczej nic się nie zmieni.


6E32BA60-4F26-4803-9344-88A27E80994C.png

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Dzięki za info. Będę ich męczył, jak nie umieją ogarnąć tematu. Mam jeszcze pytanie czy działa Ci usługa ktoś dzwonił to powiadomienie o nr dzwoniącym gdy np byłeś poza zasięgiem, oraz czy masz kartę dodatkową włączoną.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Nie tylko Ty jesteś w tej sytuacji. Kupiłem żonie AW i jakie było moje zdziwienie, gdy w piątek na czacie ktoś odpisał, że w rodzinie nie ma możliwości wyrobienia ekstra E-SIM. To po co te wszystkie reklamy w necieCesję mam zrobićDramat. .

 

Znalazłem też inną ciekawostkę. Nie można dzielić się otrzymanymi GB. Czyli jak dostanę je od jednego z moich numerów to nie mogę go już przekazać na inny (nawet swój). Konsultant wysłał mi nawet regulamin tej - kolejnej NIEDOPOWIEDZIANEJ usługi - ale skąd ja mam wiedzieć ile GB mogę przekazaćW aplikacji brak informacji - konsultant też nie wie.

Jestem 4. miesiąc i przyznam szczerze, że moja euforia spadła diametralnie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Hej,

czy działa u Was funkcja zmiany hasła do konta flex / aplikacji?

Mi przy próbie zmiany hasła wywala taki komunikat.

 

B03885CA-42F4-4B46-870E-5F9E6186EA86.jpeg


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@Krzysztof1312Ja też jestem czwarty miesiąc w Orange flex i niestety też mam same problemy. Myślałem ze to jest flex a to jest niestety Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Dodatkowo , pomimo licznych aktualizacji rzekomo naprawiajacych ten błąd , ta apka nadal potrafi losowo wylogować użytkownika.