Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Coś nowego w Orange FLEX


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Coś nowego w Orange FLEX

@scanx paczkomat też jest płatny, jakieś 9 PLN, kurier to chyba 13 PLN. Jeżeli chodzi o salon, to nie polecam, bo tam zawsze sie gubią o wydaniem sprzętu, więc może i dobrze, że nie ma tej opcji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Coś nowego w Orange FLEX

„Świetne” nowe UI .... po klinięciu na powiadomienia nie można wrócić do poprzedniego ekranu (teraz trzeba zamknąć apkę) ... może na xiaomi można 😉

Wyłapałem to w jedną sekundę, jak to mogło przejść przez QA ?




BE10843C-768E-430F-904E-3A4D3EC1469D.png

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Coś nowego w Orange FLEX

U mnie na iOS jest strzałka do powrotu 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Coś nowego w Orange FLEX

Ciężkie życie Iphoniarza. Ciekawe jak to wygląda na Instagramie bo powiadomienia przeszły też do tego samego miejsca co na Flexie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Coś nowego w Orange FLEX

Przeczytałem gdzieś, że jeśli mam dwie karty sim, to nie działa usługa HD Voice. Czy to prawda?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Coś nowego w Orange FLEX

Prawda, jeśli ktoś dzwoni do Ciebie. Między innymi to jest ta jedna z wielu rzeczy we Flexie, które kompletnie leżą...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Coś nowego w Orange FLEX

Dlaczego ja jeszcze nie widzę nowej aktualizacji?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Coś nowego w Orange FLEX

@Misio71 nie wszyscy od razu dostają aktualizację. Często jest realizowane etapowo. Z automatu u mnie nie poszło, odświerzyłem w sklepie Google Play i dopiero poszło. Czasami trzeba odczekać kilka godzin.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Coś nowego w Orange FLEX

@f00ku55 u mnie też jest strzałka, ale on nie ma żadnego powiadomienia, więc pewnie tylko w takim przypadku występuje ten "ficzer". 😉 

 

A czy w przypadku oferty abonamentowej i dodatkowych kart SIM również nie działa wtedy HD voice? Czy to tylko FLEX jest tym obciążony?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Coś nowego w Orange FLEX

Główny Orange również. Generalnie Orange ma ogromne problemy, jak tylko dodamy dodatkowa kartę sim.