Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Coś nowego w Orange FLEX


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 90
  • 0

Coś nowego w Orange FLEX

Pytasz „na co komu sklep” -toć to jeszcze jedna niskokosztowa  forma zarabiania przez Orange, a przy okazji ktoś wziął premię za projekt i wdrożenie 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Coś nowego w Orange FLEX

W sumie też tak o tym pomyślałem, tania reklama dla Xiaomi, ale ostrzegam Was, że ceny w tym sklepie to nie jest żadna okazja. 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Coś nowego w Orange FLEX

Sklep wprowadzili bo była grupa ludzi co chciała a to że nie po waszej myśli bo nic za darmo nie dostaliscie to jeszcze nie powód by wylewać żale. Na sile was nikt nie trzyma 🙂

 

____________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Coś nowego w Orange FLEX

Chłopie, a kto z nas chciał dostać coś za darmo? Ja liczę tylko i wyłącznie na naprawę niezliczonej ilości bugow i problemów technicznych, na nic innego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Coś nowego w Orange FLEX

ten typek z avatarem z ligi legend

 

Jeśli bugi i błędy techniczne Cie męczą to im je zgłaszaj jak sie czara goryczy przelala to zawsze możesz poszukać lternatywy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Coś nowego w Orange FLEX

Kolega liczył na to, że w aplikacji dodają coś co nie jest ważniejsze niż sklep, poza tym naprawią te irytujące błędy. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Coś nowego w Orange FLEX

@matt_cobosca Przeczytaj trochę naszych postów 😉 Orange ignoruje problemy techniczne i nic z nimi nie robi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Coś nowego w Orange FLEX

tak czytałem i to akurat jest słabe, ale że nie wprowadzili passów video i innych darmowych rzeczy to nie powód do płaczu albo za darmo czegoś nie dali


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Coś nowego w Orange FLEX

Video Passy nie są za darmo to po pierwsze. Po drugie za darmo to ja niczego nie chce. Ja płacę i wymagam, a Ty się spinasz w każdym poście. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Coś nowego w Orange FLEX

Nadal nas nie rozumiesz. Jakich darmowych rzeczy?

Video Pass w głównym Orange ma więcej apek niż we Flexie, a kosztuje tyle samo. Miało to być uregulowane i zmienione we Flexie, ale jakoś Orange się do tego nie kwapi.