Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja w Orange FLEX

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51974
  • 699

Cesja w Orange FLEX

Zaciekawił mnie temat przepisania (cesja) numeru w Orange FLEX na inną osobę.

Znalazłem w tej sprawie pytanie AMA: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Flex/Us%C5%82ugi-dodatkowe-we-Flex-2/m-p/148151

Czy już coś od tamtej pory się zmieniło, czy nadal jest brak cesji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Cesja w Orange FLEX

@ketrasaArtur 

 

Z tego co wiem to nadal brak cesji.Pozostaje przenieść się do innej sieci i powrót do Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Cesja w Orange FLEX

@ketrasaArtur 

 

Z tego co wiem to nadal brak cesji.Pozostaje przenieść się do innej sieci i powrót do Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51974
  • 699

Cesja w Orange FLEX

Czemu wiec za każdym razem przy zmianie danych trzeba posiłkować się konkurencją?

Przenoszę numer z FLEX do konkurencji, przepisuję numer z jednej osoby na drugą i dopiero ponowne przeniesienie do FLEX z nowymi danymi drugiej osoby. Zagmatwane i trochę kombinowania do zachowania numeru telefonu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Cesja w Orange FLEX

Jestem w tej samej sytuacji przeniosłem swoje numery 3 sztuki zarejestrowane na mamę 20 lat temu i chciałem zrobić cesje po przeniesieniu, a tu zonk, gbybym wiedział wcześniej to bym to zrobił przed przeniesieniem, a teraz mi się nie chce kombinować. Fajnie by było gdyby taka możliwość się pojawiła !


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51974
  • 699

Cesja w Orange FLEX

@IRENAJWGY na najbliższym AMA można ekspertom zadać pytanie w sprawie cesji numerów będących we FLEX.

 

Teraz jeszcze druga sprawa, bo numerów z FLEX-a nie można przenieść do Orange. Musisz przenieść do konkurencji, zrobić cesję i wrócić do FLEX. Nie wiem jak wiekowa jest mama, ale podejrzewam, że jeśli chcesz zatrzymać numery, to dobrze by było to zrobić, ponieważ w przypadku posiadania zgonu właściciela numerów we FLEX, numerów możesz na siebie nie przepisać. A numery z FLEX do konkurencji możne przenieść tylko właściciel. 

Oczywiście mamie życzę jak najlepiej, ale trzeba myśleć o różnych sytuacjach, aby nie przepadły numery z których się korzysta.

 

edit:

W przypadku posiadania aktu zgonu, trzeba zalogować się na konto właściciela numeru i na czacie przesłać skan. Ponieważ taka sytuacja jest nietypowa, więc sprawa będzie rozpatrywana indywidualne, ale niestety nie ma pewności, że zakończy się pomyślnie z przepisaniem numerów.

 

Według mnie, najlepiej przepisać numery przenosząc do konkurencji, zrobić cesję i wrócić do FLEX jako nowy właściciel.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Cesja w Orange FLEX

Generalnie to numer córki z nju przyblokował sprawę cesji przed przeniesieniem numerow do Flexa, ponieważ w nju tez nie ma możliwości cesji tak jak we flexie, a że z opcji rodzina Flex można skorzystać tylko gdy numery są na tą samą osobę to pomyślałem, że przeniosę do flex i zrobię cesje, a tu tak samo jak w nju. Poczekam może po AMA faktycznie coś ruszy w tym temacie, a jak nie to zostanę w Flex na zawsze😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51974
  • 699

Cesja w Orange FLEX

@IRENAJWGY też jestem ciekawy, co w tej sprawie odpowiedzą specjaliści. Z przenoszeniem numerów do konkurencji nie ma problemu, ale przenoszenie między ofertami tego samego operatora, to już nie wykonalne. Zestaw pytań w tej sprawie już przygotowany 🤔 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Cesja w Orange FLEX

Pewnie będzie taka możliwość, ale potrzebny jest czas. FLEX jest w trakcie rozwoju wielu dodatkowych funkcji, więc dużo przed nami 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Cesja w Orange FLEX

A jak to jest gdy ktoś przeniesie z Orange do innej sieci i wróci do Orange to mu staż rośnie na nowo? czy system przywraca poprzedni? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51974
  • 699

Cesja w Orange FLEX

@Ultra2020 staż jest liczony od początku.