Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Witam, 

 

wczoraj wymieniłem iPhone 12 Pro na 13 Pro.

 

Po dodaniu karty e-SIM w aplikacji Orange Flex w telefonie przestał działać Internet. Do tego obok ikony zasięgu nie wyświetla się ani ikona LTE ani 5G. Co dziwne mogę dzwonić i wysyłać SMS.

 

Kilkukrotne dodawanie karty e-SIM w ustawieniach nie działa, restartowanie telefonu, włączanie i wyłączanie trybu samolotowego oraz przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych też nie. 


Niestety osoby na czacie w aplikacji Flex nie są wstanie mi pomóc i nie wiedzą gdzie leży przyczyna problemu.

 

Proszę o pomoc

 

1A3A8A28-ADFC-4EB5-8D82-FCA10096FCB6.png   CE95B877-FFD6-43C2-A2E1-BF849E5CC55F.jpeg

 

____________

* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor

 

19 ODPOW. 19

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Witam, mam ten sam problem w s21 ultra - co dziwne, żeby działała esim normalnie muszę mieć w telefonie jakąkolwiek kartę sim fizycznie włożona. Potem ją wyłączam i nie ma problemu. Lecz co to za esim skoro jakąś karta musi być w telefonie? 

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Problemem może być to, że e-sim jest traktowana jako dodatkowa karta sim, nie ta główna, stąd problem z internetem, inna sprawa czy na 100% wszystko macie na e-sim aktywne, LTE/ rozmowy i reszta, to powinno być w ustawieniach telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Mam tylko kartę esim która jest karta główna. Mimo to nie działa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

We FLEX-ie nie da się wyłączyć karty eSIM, więc proponowałbym wymienić na fizyczną, a następnie wymienić na eSIM i sprawdzić  jak działa na nowym urządzeniu.

Wymieniają bezpłatne, ale trzeba mieć starter FLEX, który można bezpłatnie dostać w salonie Orange. Na wszelki wypadek proponuję wziąć kilka starterów.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

@Anonim  pozostaje kontakt z bok Orange, można też ze wsparcia od iPhone skorzystać.

Tak z ciekawości... telefon z dystrybucji Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Dzwoniłem do Orange - powiedzieli że jestem we flex więc mam napisać do nich na czacie. 

 

Byłem salonie - to samo 

 

A na czasie nic nie wiedzą. A ja już drugi dzień bez internetu. Tylko go mam na wifi


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

@Anonim wejdź na stronę:

https://flex.orange.pl/

Na samym dole masz Pomoc - zaloguj się do czata. To jest czat FLEX, gdzie możesz uzyskać informacje i porozmawiać x konsultantami FLEX.

Logujesz się danymi jak do apki FLEX.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro

Ten też pisalem na czasie i też nie wiedzą dlaczego nie działa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu w Orange Flex na karcie e-SIM w iPhonie 13 Pro