Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Przeniosłem do Flex'a całą rodziną i mamy problem z HDVoice+ (EVS), którego wcześniej nie mieliśmy. Tylko ja (zarządzający rodziną), mam HDVoice+ (EVS) jak do nich dzwonię, a  jak oni do mnie dzwonią to tylko zwykłe HD WB-AMR. Jak oni dzwonią do innych z Orange, czy nju mają HDVoice+ (EVS), tylko nie mamy wewnątrz rodziny. Sprawa zgłaszana (w konkretnymi połączeniami) i cisza, a widziałem tematy tutaj, że problem jest znany. Mamy różne warianty S10 i przekładnie kart nic nie zmienia. 

31 ODPOW. 31

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Niestety normalka we Flexie. W jednych konfiguracjach działa wszystko, w drugich połowa rzeczy nie działa. Flex tak naprawdę najlepiej się "czuje", jak jesteś indywidualnym klientem bez żadnych rodzin i bez dodatkowych kart SIM.

W zgłaszanie bym się nie bawił, ponieważ ludzie z chatu nawet nie wiedzą o co Ci chodzi.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Dokładnie tak jest, konsultanci jedynie wysyłają emotikony i cieszą się jak kończysz rozmowę, ale merytorycznie są mało pomocni.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Niestety to prawda, u mnie np. po zmianie oprogramowania nie działa VoLTE, działa HD Voice, nie działa również voWiFi. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

na jakim tel?

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Xiaomi Mi Mix 2S. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Android 8, 9 czy 10. Najprawdopodobniej Orange nie wspiera Xiaomi nie widzę go na liście.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

Android 10.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

A w nju też takie cyrki? Może przenieść do nju i porobić w pary. Czy tam też będą takie problemy?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

Brak HDVoice+ (EVS) w ofercie Flex rodzina

W nju tak jak w zwykłym Orange EVS działa bez problemów. Dlatego właśnie też planuję ucieczkę z Flexa do nju albo do OFnK. Irytuje mnie brak EVS we Flexie przy wychodzących połączeniach, działa mi tylko przy przychodzących. Zgłaszałem przez chat już z pół roku temu. Nic nie pomogli 😞