Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 101
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Witam wszystkich!

Po ostatniej aktualizacji aplikacji Orange Flex pojawił się błąd przy autoryzacji odciskiem palca. Gdy próbuje dostać się do aplikacji to aplikacja prosi o odcisk palca, odcisk palca przechodzi, ale i tak prosi o PIN do aplikacji. Oto wideo prezentujące błąd: 

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

@fwitkowski171 napisałeś na czacie FLEX-a w tej sprawie? Może wyłączenie w Ustawieniach -> Mój profil PIN-u do aplikacji.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 38
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca


@fwitkowski171napisał(-a)

Witam wszystkich!

Po ostatniej aktualizacji aplikacji Orange Flex pojawił się błąd przy autoryzacji odciskiem palca. Gdy próbuje dostać się do aplikacji to aplikacja prosi o odcisk palca, odcisk palca przechodzi, ale i tak prosi o PIN do aplikacji. Oto wideo prezentujące błąd: 


Mam taką samą sytuację. Wyłączenie pinu wyłącza też odcisk 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

@SimiG @fwitkowski171 to skoro jest to opcja nierozłączna, to warto na czacie FLEX napisać jako sugestię do następnej poprawki aplikacji, aby odcisk palca był osobno wałczany niezależnie od kodu PIN.

Proponuje również zgłosić jako pomysł na forum NO.

 

edit:

Podpowiedź konsultanta z czata:

Proszę przelogować apkę, zresetować zabezpieczenia i nadać ponownie sposób logowania przez Touch ID. 

Może też pomóc odinstalowanie i ponowne zainstalowanie apki z nadaniem logowania przez Touch ID.

 

Dajcie znać, czy zadziałało.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 38
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Reset ustawień i reinstalacja u mnie nie pomogły. Nie można ustawić tylko odcisku palca, trzeba najpierw ustawić pin. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

@SimiG którą masz wersje apki? Najnowsza to 17.0.1

 

Proponuję więc napisać na czacie FLEX sugestię o rozdzieleniu sposobu autoryzacji logowania do apki, na możliwość włączenia niezależnie odcisku palca i kodu PIN, aby w następnej wersji api zostało to uwzględnione.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 38
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Zgłoszę na czacie. Dzisiaj wpadła 18.0.1. Na 17.0.1 był ten sam problem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

@SimiG czyli kolejne zmiany, na luty się szykują. Trzeba sprawdzić co się zmieniło Emotikon: Mrugający


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 38
  • 0

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Screenshot_20200206_134416_com.android.vending.jpg

Zmiany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Błąd Orange Flex - logowanie przez odcisk palca

Czyli naprawione błędy systemowe i dodane uprawnienia w Rodzinie, dlatego w głównym menu i zakładkach nic nie zauważyłem, a z Rodziny nie korzystam.

Skoro zostały takie błędy poprawione, to i sposób autoryzacji w logowaniu również można poprawić, tylko trzeba zgłosić.

Ja na czacie już napisałem w tej sprawie. Im więcej osób zgłosi, to pewniejsza będzie i szybsza poprawa.