Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5g na IPhone 8 Plus

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

5g na IPhone 8 Plus

Witam, jest ktoś w stanie udzielić informacji o tym czy 5g z Orange flex działa na IPhone 8 Plus? Posiadam abonamet z innej firmy która nie obsługuje 5g na iPhone-ach. Dzięki z góry 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

5g na IPhone 8 Plus


@Zycho1997napisał(-a)

Tez szperałem na ten temat, i niby w aktualizacji 12.2 wprowadzili 5g testowo. 
https://www.my-mobile.pl/index.php/2019/03/31/5g-e-jaka-predkosc-musi-byc-lte-600-mb-s-transfer/

Możliwe ze zrezygnowali z tej opcji, ale nie jestem pewny. 


Proszę przeczytaj ten artykuł uważnie, nic tam o 5G nie ma, LTE klasy 12, więc max szybkość 600Mb/s przy dobrych wiatrach, co u nas w kraju raczej nie do osiągnięcia, gro nadajników jest przeciążone. Podsumowując > twój telefon po aktualizacji, nie będzie zgodny z 5G, żeby z 5G korzystać, musisz kupić nowszy model iPhone, wspierający 5G.

 

Tak na marginesie:

Dzięki wykorzystywaniu w sieci 5G READY zaawansowanych rozwiązań technologicznych, możesz doświadczyć ponad dwukrotnie wyższych prędkości internetu niż do tej pory, więc masz @Zycho1997  prawie 5G w telefonie, po aktualizacji, nie ma co narzekać, może jak agregacja LTE będzie pełna i ikona 5G ci się pokarze (to max transfer na twoim iPhone 600Mb/s po LTE).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

5g na IPhone 8 Plus

@Zycho1997 jeżeli iPhon 8 PLUS obsługuje 5G, to wykupując we FLEX plan za 80 zł powinno 5G działać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

5g na IPhone 8 Plus

Dzięki, poczekam może ktoś potwierdzi 100%


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

5g na IPhone 8 Plus

@Zycho1997 poszukałem w necie, ale iPhon 8 Plus nie obsługuje sieci 5G. To smartfon z września 2017 roku, więc jeszcze w tedy nie nie było montowanych podzespołów do obsługi 5G. Trzeba by było wymienić na nowszy model.

 

Tu informacja, jakie modele obsługują sieć 5G i podpowiedzi jak uruchomić:

https://support.apple.com/pl-pl/HT211828


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

5g na IPhone 8 Plus

Tez szperałem na ten temat, i niby w aktualizacji 12.2 wprowadzili 5g testowo. 
https://www.my-mobile.pl/index.php/2019/03/31/5g-e-jaka-predkosc-musi-byc-lte-600-mb-s-transfer/

Możliwe ze zrezygnowali z tej opcji, ale nie jestem pewny. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

5g na IPhone 8 Plus

@Zycho1997 jezeli sprzet nie wspiera 5G to zadna aktualizacja mu nie pomoze😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

5g na IPhone 8 Plus

@Zycho1997 kombinowanie półśrodkami uważam, że moja się z celem. Jeśli chcesz, aby korzystać z sieci 5G, to proponuję dobrać odpowiedni sprzęt do obsługi. Na stronie supportu Aple podaje jakie trzeba spełnić warunki i na jakich modelach telefonów działa 5G. Link podany w poprzednim poście.

Kolejna sprawa, to do czego potrzebna jest Tobie sieć 5G. Jak tylko do testów lub do stron internetowych, to szkoda zachodu. Obecne 5G działa słabiej niż LTE z agregacją pasma. Lepiej poczekać na zmianę częstotliwości na 3,6 GHz dla 5G niż korzystać z obecnego.

Anonim

Nie dotyczy

5g na IPhone 8 Plus


@Zycho1997napisał(-a)

Tez szperałem na ten temat, i niby w aktualizacji 12.2 wprowadzili 5g testowo. 
https://www.my-mobile.pl/index.php/2019/03/31/5g-e-jaka-predkosc-musi-byc-lte-600-mb-s-transfer/

Możliwe ze zrezygnowali z tej opcji, ale nie jestem pewny. 


Proszę przeczytaj ten artykuł uważnie, nic tam o 5G nie ma, LTE klasy 12, więc max szybkość 600Mb/s przy dobrych wiatrach, co u nas w kraju raczej nie do osiągnięcia, gro nadajników jest przeciążone. Podsumowując > twój telefon po aktualizacji, nie będzie zgodny z 5G, żeby z 5G korzystać, musisz kupić nowszy model iPhone, wspierający 5G.

 

Tak na marginesie:

Dzięki wykorzystywaniu w sieci 5G READY zaawansowanych rozwiązań technologicznych, możesz doświadczyć ponad dwukrotnie wyższych prędkości internetu niż do tej pory, więc masz @Zycho1997  prawie 5G w telefonie, po aktualizacji, nie ma co narzekać, może jak agregacja LTE będzie pełna i ikona 5G ci się pokarze (to max transfer na twoim iPhone 600Mb/s po LTE).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

5g na IPhone 8 Plus

Litości, iPhone 8 Plus nie obsługuje 5G.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

5g na IPhone 8 Plus

Litości, już to ktoś napisał.