Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@bluesmanniaknapisał(-a)

Ale po przycięciu zdjęcia na stronie głównej z tej jesieni niewiele zostało...


... @bluesmanniak, jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to widzę "zbliżającą się jesień życia" po kobiecym udkuEmotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2834
  • 7115
  • 184

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Anonimnapisał(-a)

@Katani1, jak to Twoja małżonka, to pokazałeś Jej zamiłowanie do pstrykania. Zaświadcza o tym futerał, który zapewne jest w nieustannym pogotowiu do odpięcia Emotikon: Szczęśliwy Przyznaj się, że to jeden z dawniejszych prezentów na  św.Mikołaja Emotikon: Mrugający Gratuluję wyboru Miss obiektywu Emotikon: Szczęśliwy 


Od małżonki uwolniłem się kilka dobrych lat temu... Prawdę mówiąc wybierając zdjęcie nawet nie zwróciłem uwagi na płeć nosiciela futerału, chyba jednak to ona, chociaż w dzisiejszych czasach nigdy nic nie wiadomo. Sam aparat i jesień w tle mi się spodobały, kiedyś bawiłem fotografią "analogową" 🙂

Anonim

Nie dotyczy

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Katani1, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ona (fotografia) to też płeć żeńska Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniaknapisał(-a)

Ale po przycięciu zdjęcia na stronie głównej z tej jesieni niewiele zostało...


... @bluesmanniak, jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to widzę "zbliżającą się jesień życia" po kobiecym udkuEmotikon: Język


Poniosła cię wyobraźnia - po przycięciu na głównej po udku ani śladu Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@bluesmanniak, pojemna ta moja wyobraźnia, prawda? Ślad przed przycięciem pozostałEmotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Herosi to nadludzie, inaczej widzą i mają większą wyobraźnię 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Bez przesady 😉

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Ale dlaczego ja nie widzę na głównej stronie tego cobym chciała widzieć - mianowicie rozsypanych suchych, pięknych, szeleszczących liści Emotikon: Wściekły hm @Rafał czyżbym już całkiem oślepła ? nijak nie wiem Emotikon: zakłopotany


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Oj nie marudź.... mówisz i masz  😄

001.JPG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

📷@Katani1 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Tajojku @Jozefg jaki piękny rydz Emotikon: LOL i to jest dopiero jesień pełną parą 🙂 są liście jest trawa i w ogóle cudowne zdjęcie też jest Emotikon: Bardzo szczęśliwy