Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling 📱📶


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - appka WiFi Calling

Kiedy aplikacja będzię dostępna w nju ?Czy używając aplikacji telefon musi być zakupiony w orange???


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - appka WiFi Calling

@Kristartex telefon musi mieć jedynie Androida 5.0 lub nowszą wersję oraz nie wspierać tej usługi natywnie. Telefon może być kupiony nawet w Afryce. 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - appka WiFi Calling

A gdy wyskakuje mi komunikat że jest obsługiwany natywnie to co wtedy zrobić?Kiedy będzie dostępny w nju ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - appka WiFi Calling

Aplikacja od samego początku dostępna jest w nju (nawet prepaid) - sam używam do testów. Działa dokładnie jak w Orange, ma takie same błędy, problemy wieku dziecięcego 😄 Natomiast jeśli nie chce się zainstalować, bo pokazuje urządzenie niezgodne z aplikacją to może oznaczać (jeśli spełniasz wszystkie warunki), że Twój telefon albo już ma albo otrzyma za jakiś czas natywne wsparcie dla usługi.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - appka WiFi Calling

mMam dostać w prezencje samsunga galaxy s7 edge i czy on musi być zbradowany z orange czy będzie działać ta aplikacja jeżeli telefon był kupowany u produceta a nie u operatora???

Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - appka WiFi Calling


Kristartex napisał(-a):

mMam dostać w prezencje samsunga galaxy s7 edge i czy on musi być zbradowany z orange czy będzie działać ta aplikacja jeżeli telefon był kupowany u produceta a nie u operatora???


@KristartexA co masz tu napisane ?https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/thread-id/1164...

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@p2225, jeśli jest wyświetlany komunikat, że appka nie jest potrzebna, bo WiFi Calling jest w wersji natywnej to znaczy, że właśnie nad nim pracujemy dla tego modelu telefonu. Appkę możesz odinstalować i czekaj cierpliwie. 

@Kristartex, skad wątpliwości? Nie zrozumiałeś, co napisali @p2225 i @benny_b? Dobrze piszą Chłopaki 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Darmowa aplikacja WiFi Calling dla Androida

w końcu! doczekałem się, tylko dlaczego producent nie dodawał z tą funkcją? 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Dzięki 🙂 Sprawdzimy co z tym G6 i damy znać.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Mam problem z mikrofonem w aplikacji podczas połączeń. Aplikacja działa i zadzwonię przez WiFi, słyszę z drugiej strony, natomiast osoba, do której dzwonie mnie nie słyszy.

Ze względu na moje położenie praktycznie od tego zależy czy przedłuże umowę z Orange.