Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17827
  • 186

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Niedaleko mnie suszą  różne takie "rarytasy" pochodzenia zwierzęcego... 😉 pewnie z przeznaczeniem jako gryzaki dla piesków.

Ale może i wędzone są atrakcyjne.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Forumowa kombinacja norweska - pierwsze wyniki w tej konkurencji już się pojawiły w pierwszym poście 😉

Ps. Nadgryzione "e" przez grafika (Kingę) zostało poprawione w najnowszych wynikach😜


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Kolejna aktualizacja naszej tabeli już jest dostępna, a wielki finał coraz bliżej, powodzenia! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17827
  • 186

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Ciut awansowałem... dziękuję za dotychczasowe polubienia. Zobaczymy ile pozycji w tabeli jutro stracę, bo znowu będę miał mniej okazji do pisania... a co za tym idzie mniej szans na kolejne lajki... 

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Misiek62  ja tam widzę inaczej 🤣

Mnie to chyba porwała wstecz wichura 🙃

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17827
  • 186

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Anonim  zobacz jak za Twoimi plecami, na teraz za pudłem, gęsto... niewielkie różnice między kolejną trójką.

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Jutro pewnie wywieje mnie z 1-ej dziesiątki 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Tabela zaktualizowana! Ależ emocje się zapowiadają do samego końca! Dziś ostatni dzień "rywalizacji" a różnice są bardzo nie wielkie. Sprawia to, że walka o medale jest równie emocjonująca jak na Igrzyskach w Pekinie 💪😊

Obiecuję, że nie będziecie czekać z ostatecznymi rozstrzygnięciami za długo - jutro przed 16 będzie wszystko jasne 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Rafał  faktycznie różnice na poszczególnych miejscach czołówki znikome, ale tak naprawdę to wszyscy uczestnicy konkursu wygrali dobrze się bawiąc i zdrowo rywalizując ✌️🏅


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

"Paralotniarza" @Anonim nie ruszył orkan, jak przepowiadał. To kombinacja norweska, a nie czarnowidztwo😁 Zamiast lecieć "w kluczu", kluczy i slalom dobrze mu idzie😂