Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Kibicuję 

📣 ki-mi-ri-ko !!! 👏👏👏 📣 ki-mi-ri-ko !!! 👏👏👏 📣 ki-mi-ri-ko !!! 👏👏👏 

Anonim

Nie dotyczy

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

Brawa dla  11. @Anonim i

12. @Kacper3006 😅


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@Kinga , ma to jakieś znaczenie dla wyników, że ostatnie podałaś przed osiemnastą? Ja doczytałem, że wyniki będą aktualizowane po osiemnastej😊

Anonim

Nie dotyczy

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@bronzub  ależ jesteś skrupulatny 🙄😅

Finisz będzie o czasie 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18474
  • 52875
  • 716

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

No i na koniec nastąpiło przepełnienie listy 😁

@bronzub podanie wyników nie ma znaczenia,czy to będzie przed 18-tą, czy po, bo punkty są zliczane z poprzedniego dnia do północy. Dzisiejsze punkty nie wliczają się do wyników, dopiero podane będą jutro.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@ketrasaArtur , wiesz doskonale, że była polemika o minutę, czy czas 24h kończy się o 23:59, czy o 00:00😀 @Kinga zrobiła korektę, więc czy @Wiktor  napisze: "po godzinie", czy też "około godziny", w fazie konkursu i podawania statystyk z aktualizacjami, rodzi we mnie wątpliwości w te statystyki. Owszem, na końcu wszystko i tak się zsumuje, ale brak mi precyzyjności. Nauczony byłem (wściekły byłem) jako maszynista, że chwila u dyżurnego ruchu znaczyła tyle, co zatrzymanie pociągu i ponowny rozruch. Za pobór prądu, PKP ponosiło koszty, więc jestem za poprawnością pisanego, czy mówionego słowa😀 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18474
  • 52875
  • 716

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@bronzub racja, znam Twoja szkołę co do szczegółów. Często na NO mi o tym przypominałeś. W przypadku prezentacji punktów to godzina nie ma znaczenia, bo zespół NO i tak podlicza punkty do północy. Więc czy zaprezentują z samego rana czy późnym wieczorem, to punktacja i tak sienie zmieni, no chyba że zdarzy się pomyłka w podliczaniu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@KingaKusisz tym Miodkiem 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1139
  • 8429
  • 23

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy

@bronzub tak, jak już napisał @ketrasaArtur godzina opublikowania wyników w żaden sposób nie wpływa na ich poprawność. Do tabeli rankingowej pod uwagę brane są wyniki z poprzedniego dnia. Ważne, żebyśmy zdążyli z publikacją przed 19:00 ponieważ tego wymaga regulamin 😉 Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane 🙂

 

@Citi2017 działaj, działaj 🙂 Dzisiaj jeszcze jest szansa na "podskoczenie" wyżej w ostatecznym rankingu 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Tabela Rankingowa 📋 | 🌷🌿🐝 Rɘ: Zielony Pomarańczowy


@Aśka_Mnapisał(-a)

@bronzubtak, jak już napisał @ketrasaArtur godzina opublikowania wyników w żaden sposób nie wpływa na ich poprawność. Do tabeli rankingowej pod uwagę brane są wyniki z poprzedniego dnia. Ważne, żebyśmy zdążyli z publikacją przed 19:00 ponieważ tego wymaga regulamin 😉 Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane 🙂


@Aśka_M , mam na poczcie w skrzynce nadawczej tak:
Konkurs "Re: Zielony Pomarańczowy"
Operacja nadal trwa...
Do: NaszOrange@orange.com
Wysłane z aplikacji Poczta dla systemu Windows

I nadal mam wątpliwości, czy moje odpowiedzi na 6 pytań dotarły do Was. Idzie to sprawdzić? Resztę doczytałem w regulaminie. Wszystko jasne😀