Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️


Zespół Nasz Orange
  • 2880
  • 11448
  • 150

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

Ogłaszamy z radością 😀 połączoną z delikatnym wyczekiwaniem 😉 ranking 30-tu najaktywniejszych użytkowników społeczności Nasz Orange za pierwsze półrocze 2024 roku:

 

top30 2024.PNG

 

Gratulacje!

To właśnie spośród wyżej wymienionej 30-tki wyłonimy naszych Herosów!

 

Tradycyjnie tych, którym nieco brakuje do nominacji, zapraszamy do podjęcia wyzwania - zwiększenia swojej aktywności na forum i nadrobienia brakujących wpisów 🖊 czy rozwiązań. ✔️

Wszystkie potrzebne informacje na ten temat znajdziecie w temacie:

 

 

Do powyższej lektury zapraszamy także tych użytkowników, którzy od niedawna są bywalcami na Nasz Orange. Bo być może informacje o herosowej nieziemskiej podróży gdzieś im umknęły między... wierszami odczytywanymi w postach. 🤓

 

Na nadrobienie zaległości macie czas do 📅  czwartku 11 lipca 2024. Do działa i... Powodzenia! 👊

undraw_online_stats_0g94.png

 

Ogłoszenie Herosów w nowym rozdaniu nastąpi w poniedziałek 15 lipca.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53613
  • 734

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

Gratuluję użytkownikom z listy TOP 30. Samo znalezienie się na liście to już zaszczyt, który może jeszcze dodatkowo zaprocentować, w postaci mianowania na Herosa, czego życzę każdemu.

Całe forum angażuje, aby trafić na taką listę. To dzięki wam wszystkim tak się dzieje, no i oczywiście zasługa zespołu NO, który cały czas czuwa nad statystykami oraz porządkiem.

Pokusiłem się o małe podsumowanko. Razem, cała TOP 30 to ponad 7300 postów, z których znalazło się ponad 400 rozwiązań i to nie jest nasze ostatnie słowo 🤔 🤗 👏 👍


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 270
  • 1015
  • 5

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

Brawo dla całej społeczności! Ogólnie bardzo się cieszę, że znalazłem się na liście. Niestety muszę się do czegoś przyznać. Mianowicie przez krótki okres pośrednio byłem członkiem zespołu Orange. Prowadziłem pewny dział techniczny na stronie Orange.pl

 A do dziś ściśle jestem związany zawodowo z najlepszym operatorem. Jeżeli ten fakt mnie dyskwalifikuje to jak najbardziej jestem z tym ok.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53613
  • 734

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

@atlas_cudow Herosem może być również pracownik Orange.

Jak chcesz, to zgłoś się do zespołu NO i możesz dostać status: Pracuję w Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 270
  • 1015
  • 5

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

Teraz już nie pracuje z Orange. Już tylko maile wymieniam.:)  Współpracuje z nimi na zasadzie b2b, ale to w samym zespole nie jestem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53613
  • 734

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

@atlas_cudow obecni, czy byli pracownicy, współpracownicy mogą zostać Herosami NO.

Wystarczy spojrzeć na listę w poście:

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Przyjaciel-Nasz-Orange/m-p/129569

Jeszcze obecnie znajdziesz pracowników Orange, którzy byli Herosami.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 2219
  • 5

✨ TOP 30 naszej społeczności za I połowę 2024 roku 🎖️

O kurde, nawet nie wiedziałem że jestem na liście.....:) Pół roku temu się nie udało więc może teraz się uda:)
Nie zmienia to jednak faktu, że odznaczenia odznaczeniami listy listami ale sama przyjemność rozmowy jak i atmosfera wzajemnego dzielenia się wiedzą na tym forum powinna służyć jako. przykład dla wielu tego typu  miejsc w przestrzeni internetowej. 🙂