Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


@md23chnapisał(-a)

Srpóbowalem tez zalogowac sie to orange TV go przez strone internetowa ale pod adroidem nie da raday. System - strona tvgo.orange.pl - zmusza mnie do zainstalowania apki na androidzie która i tak sie nie uruchamia. Pełna frustracja !!! Kto pisze ten software


Znaczy się chodzi Ci o to kto tak dobrze pisze ten software, że nie potrafisz go złamać? 🤔

To nie jest błąd, to ograniczenie nałożone z pełną premedytacją. Apka Orange GO jest z założenia przeznaczona na mobilne urządzenia, na żadnym Smart TV nie powinna działać. Tak sobie operator wymyślił, nie wiem dlaczego tak, ale to jego wolna wola jakie decyzje marketingowe podejmuje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

>Znaczy się chodzi Ci o to kto tak dobrze pisze ten software, że nie potrafisz go złamać? 🤔

Myślę, że w interpretacji poszedleś za daleko:

Nie mam zamiaru nic łamać. Chcę sie wyłacznie dowiedzieć jak odpalić Orange TV go pod androidem

(android TV box). Apka jak rozumiem nie bedzie działać. W takim razie czy jest szansa aby odpalic orange TV go w przegladarce internetwej pod androidem? Na obecnym etapie widzę, że twórca apki czy strony internetowje zrobił wszystko aby nie ogladać orange TV go. 

 

>Tak sobie operator wymyślił, nie wiem dlaczego tak, ale to jego wolna wola jakie decyzje marketingowe podejmuje.

To wszystko wyjaśnia. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


@md23chnapisał(-a)

...

To wszystko wyjaśnia. 


Wiem 😁.

Podejrzewam też, że nawet rozwiązania z chromecastem  nie zadziałają, choć może...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Próbowałeś uruchomić przeglądarkę w trybie komputerowym? Na trybie mobilnym wiadomo wykrywa ci ze urządzenie mobilne więc 1wszenstwo mają aplikacje tak jest z wieloma stronami podobnymi jak się uruchamia przeglądarka w trybie mobilnym to ci proponują aplikacje do instalacji najczęściej da się te reklamę krzyżykiem zamknąć czasem taki krzyżyk dobrze ukryty. Zmieniając na tryb komputeroey nie wyskakuje nic do pobierania wtedy. Nw jak jest z tą stroną nie mam takiej usługicchociaż w sumie sprawdziłem mi po wejściu na przeglądarkę na stronie owszech proponują ale u góry jest normalnie przycisk zaloguj więc powinnes się zalogować dobra faktycznie pyta czy uruchomić przez aplikację ale zmieniłem tryb na komputerowy i pod zaloguj jest już możliwość normalnego logowania a więc miałem rację tryb komputerowy w przeglądarce omija twój problem


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Ekstra, Czy moglbys mi podpowiedziec jak w przegladarce chrome pod androidem wymusic tryb komputerowy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@md23ch klikasz trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki:

Screenshot_20220315-205655_Chrome.jpg

 

Następnie wybierasz Wersja na komp...

W kwadraciku pojawi się fajka. Jak nie będzie odpowiadało, wykonasz czynność ponownie, odznaczysz z kwadraciku. Powróci wersja na android.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Dzieki, spróbowałem opcji  wersja na komputer i moglem sie zalogowac w sposób tradycyjny !!! Nie udalo mi sie jak na razie odtworzyc zadnego programu. Wystail błąd: nie mozna odtworzyc spróbuj ponownie pozniej. Zaktualizuje przegladarke chrome i spróbuje ponownie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@md23ch 

Daj znać kiedy Ci się uda ominąć zabezpieczenia i uruchomić Orange TV GO na Android TV. Osobiście nie wydaje mi się żeby to było możliwe, ale mogę się mylić.

Powodzenia.🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Niestety dalej lipa. Sprawdzilem kilka przegladarek: Chrome beta, Opera, Brave beta i w kazdej wystepuje problem gdy ma dojsc do odtwarzania programu:

Wysąpił błąd z rejestracją urzadzenia. Po czym ta informacja szybko znika i pozostaje na ekranie :

Błąd odtwarzania. Wysąpił błąd. Spróbuj ponownie pózniej

 

Znalazlem podobny wątek pod Linkiem. Tam sprawę załatwiła przeglądarka Brave. U mnie niestety  nie. Wygłąda na to, że producent oprogramowania oraz witryny www dołożył wszelkich starań aby nie udało sie oglądać orange TV go pod andorid TV.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@md23ch 

Zabierasz się za to z zapałem godnym lepszej sprawy, ale obawiam się że zupełnie bez przygotowania. Jeśli poważnie myślisz o złamaniu tego zabezpieczenia, to być może warto zainwestować w edukację.

Na Twoim miejscu zacząłbym na przykład od tego:

https://www.howtogeek.com/114937/htg-explains-whats-a-browser-user-agent/

potem ewentualnie to:

https://www.howtogeek.com/113439/how-to-change-your-browsers-user-agent-without-installing-any-exten...