Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8671
  • 23

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@wscieklaewka też miałam stracha od rana 😞 To pierwsza tak długa awaria. Mam nadzieję, że nigdy się nie powtórzy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55676
  • 756

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

Długo trzeba było czekać na zalogowanie się. Dopiero teraz mi się udało. Mimo, że byłem cały czas bez wylogowywania, to po odświeżeniu strony od razu mnie wyrzuciło i brak dostępu do NO. Szkoda zachodu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6553
  • 16256
  • 86

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@Aśka_M  dzięki bogu, że udało, wam się naprawić wczoraj już Bartka uprzedzałem, że jakieś dziwne problemy się przy logowaniu zrobił, ale uznaliśmy, że błąd ładowania strony zwykły. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55676
  • 756

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

Szkoda, że to okazał się poważny błąd serwera. Dobrze, że w końcu udało go się usunąć. Coś ten dostawca kiepsko świadczy usługi. Co jakiś czas wyskakują mniejsze lub większe problemy. Ten już był spory.


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8671
  • 23

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@ketrasaArtur niestety czasem zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, na które nie mamy wpływu. Od rana pracowaliśmy nad tym, aby ustalić powód problemu i wyeliminować go. Nie był to błąd serwera tylko wina wczorajszej aktualizacji ze strony dostawcy. Problem udało się rozwiązać dokładnie o 16:13. Od tego momentu logowanie działa poprawnie.

Zdaję sobie sprawę, że to duże utrudnienie i za nie przepraszam. Mam nadzieję, że sytuacja nie powtórzy się w przyszłości.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@Aśka_M  ja myślałem że NO znikło z sieci, próby zalogowania i odświerzenia strony nic nie dawały, fajnie że znowu NO działa 😎


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8671
  • 23

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@Anonim nigdzie nie znikamy 🙂 Problem był, ale udało się go naprawić. Teraz wszystko działa jak trzeba 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@Aśka_M  teraz jest ok 😉

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6553
  • 16256
  • 86

Problemy z zalogowaniem do Nasz Orange

@Anonim  No fakt ale jest ok a @Aśka_M pewno mało zawału nie dostała .ale działa jest super