Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

To pierwszy raz, kiedy po opublikowaniu OH stan Przyjaciel NO nie uległ zmianie: https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Przyjaciel-Nasz-Orange/m-p/129569

 

Anonim

Nie dotyczy

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@ketrasaArtur  ja o to zadbałem 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@Anonim mogłeś też zadbać, aby pomarańczowy szlaczek dalej się ciągnął i też nie było by zmiany stanu przyjaciół 🤔🤗

Anonim

Nie dotyczy

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@ketrasaArtur  nawet nie oglądałem tych statystyk dawno, przestało mnie to interesować, chyba za długo na NO już bytuję, pora na Emeryturę 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@Anonim aż tak statystyk nie wertowałem, ale da się na pierwszy rzut oka zauważyć.

Anonim

Nie dotyczy

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@ketrasaArtur  najlepiej jakbym zniknął z tej tabelki 😉

Może sobie zmienię ksywkę na forum i nie będę postrzegany jako stary bywalec NO 😆


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@Anonim uważam, że jestem rozpoznawalny i dostrzegany jako fachowiec. Dlatego warto abyś został tak jak jesteś.  Nie chowa się świecy za korcem, tylko stawia na świeczniku, aby dawała światło mieszkańcom. Dzielisz się swoją wiedzą na NO, a do tego tworzysz fajna atmosferę. Możesz nie być OH ale masz być na NO. Ty potrzebujesz tego forum jak i my potrzebujemy Ciebie 🤗🤔

 

Anonim

Nie dotyczy

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

@Anonim  zaskakuje 😃

Szkoda że Herosem nie jest, ale skoro tak zdecydował 🤔😎

Nie uciekaj w cień 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

Szczerze i serdecznie Wam gratuluję nominacji na OH 😊 @Anonim , Ty mnie niczym nie zaskoczysz, więc czekam na Twoją nominację. Choćbyś nie wiem jak się starał zakamuflować, zostaniesz od razu rozpoznany. Masz swój niepowtarzalny styl😀


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2022 II 🏆🥇

Super 🙂 Gratuluję Wam i sobie!