Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Anonimnapisał(-a)

Ciekawy jestem, czy Michałowi szumi dzisiaj, że to Jego imieniny? @wscieklaewka,to winko było "wkupieniem się" w łaski młodzieży... żądnej wrażeńEmotikon: Język@BORAX tylko o jedzonku...ja bym nie tknął nawet kęsa suchego chleba dla konia po takiej integracjiEmotikon: Szczęśliwy Wszystkiego najlepszego Solenizancie M.R. i wszyscy Jego imiennicyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

@Ozz i @Bartłomiej chyba z innych bajek opowiadają swoje dziejeEmotikon: Mrugający


Wiesz co @Anonim pamiętam jakby to było dziś - mieliśmy w pracy taką ciut przesadzoną integrację i co dalej było 😞 ano przez cztery dni leżałam plackiem ,i wcinałam opiekane śledzie w zalewie octowej 🙂 fajnie było 🙂

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

...i z tego wcinania po integracji wyszedł z @Wojcieszko całkiem przystojny @Wojciech? Czy mi się tylko przyśniło?

wojcieszko.PNG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Anonimnapisał(-a)

...i z tego wcinania po integracji wyszedł z @Wojcieszko całkiem przystojny @Wojciech? Czy mi się tylko przyśniło?

wojcieszko.PNG


Hm czuję się w tej chwili jak po niesamowicie niesamowitej integracji 😞

Nic nie rozumiem @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@wscieklaewka, połączyłem Twoją integrację z wczorajszą w jeden zlepek informacji po to, by zmusić Twoje zwoje do intensywnej pracyEmotikon: Szczęśliwy Jak klikniesz w oba nicki, to żabciu pokumasz...prawda, że ładnie Cię nazwałem?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, połączyłem Twoją integrację z wczorajszą w jeden zlepek informacji po to, by zmusić Twoje zwoje do intensywnej pracyEmotikon: Szczęśliwy Jak klikniesz w oba nicki, to żabciu pokumasz...prawda, że ładnie Cię nazwałem?Emotikon: Szczęśliwy


Moje zwoje chyba zaczęły kumać, znaczy się że @Wojcieszko przemienił się w @Wojciech podczas wczorajszej integracji ?

Jam kijanką się chyba zrobiłam Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@wscieklaewka, od dzisiaj bierzesz "relikwie" (znaczy nick) do rączek i żarliwie się modlisz o wstawiennictwa i łaski potrzebne do dźwigania jarzma moderatoraEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, od dzisiaj bierzesz "relikwie" (znaczy nick) do rączek i żarliwie się modlisz o wstawiennictwa i łaski potrzebne do dźwigania jarzma moderatoraEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Kurka wodna aleś mnie obciążył tym dźwiganiem Emotikon: sfrustrowany

Muszę napić się mocnej kawy Emotikon: Smutny


Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@wscieklaewka, to nie Ty, tylko nowi modowie muszą, a Ty im koronkę do miłosierdzia odmówiszEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, to nie Ty, tylko nowi modowie muszą, a Ty im koronkę do miłosierdzia odmówiszEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Ty mi lepiej powiedz @Anonim czy ja coś nabroiłam po tej integracji która mi cały czas szumi w głowie ? Oni tzn modowie dadzą mi bana za to ? Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Nie przybieraj sobie do głowyEmotikon: Szczęśliwy Chłopaki się uśmieją, jak wrócą po niedzieli to czytać. Dzisiaj damy im dzień odpustu zupełnego i dzień święty na poprawinkiEmotikon: Język