Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Wtorek mamy nadziję że odpowiedź będzie pozytywna 🙂 Pozdrawiamy 🙂 Ja cały weekend w pracy 😜 Ale w każdej wolnej chwili będę z Wami 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 ja nawet leżąc na gorącej plaży w Portugalii byłem z Wami, więc........w wolnej chwili wpadaj 😜 😜


@Anonim ja to mogę bez przerwy, ale przy stole, wśród gości... to by mnie "kobieta" (moja szanowna małżowinka) z domu wyrzuciła, i gdzie ja się podzieję na zimę? Gawry nie mam, futro przerzedzone, tłuszczyku za dużo też nie...

 

jedynie jak wrócę z wyjazdu, albo na chwilę jeszcze przed.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62 jak nas wyrzucą z domu nasze Panie to może na Al. Jerozolimskich 160 w Warszawie nas przygarną 😜 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 ja nawet leżąc na gorącej plaży w Portugalii byłem z Wami, więc........w wolnej chwili wpadaj 😜 😜


@Anonim @Mikołaj Wróciłem na domowe pielesze, więc przeglądam co się tu dzieje...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62 @Anonim, czekając na odpowiedzi od developerów i odnośnie możliwości testowania przez Was nowych boxów, padł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, odnośnie WiF, tj. nie ma w MF możliwości zmiany kanałów wifi, a aż się prosi o jakiś mały analizator pokazujący że w tym miejscu sieci od sąsiadów są takie a takie, na takim a takim kanale i najlepszym wyborem dla klienta ot kanał taki a taki bo ta częstotliwość najmniej zakłócana… przy okazji doparzyłem się jeszcze pomniejszych poprawek 🙂 MF wykrywa model modemu jako funbox sagemcom ale w tekście miewa napisane:  szczegóły Livebox/Funbox (po co słowo livebox skoro wykryło że to funbox?). Dalej wchodząc w dostęp do internetu w przypadku połaczenia modemu na ipv6 wyświetliło mi adres IPv4, a DHCP nie było modyfikowane. Komóra miała adres IPv4 prywatny no i adres IPv6 publiczny heh nieźle 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Wtorek podpisuję się obiema rękami pod uzupełniem aplikacji (przyszłościowo Mój Orange, w opcjach dla użytkowników zaawansowanych - chyba ich jeszcze nie ma, ale warto wyodrębnić co nieco) o zintegrowany analizator obciążenia WiFi rifi Mrugający mężczyzna

 

Co do tych IPv... to ja jak dotychczas trzymałem się od tego z daleka... mam pierwotne ustawienia w Funboxie - login bez rozszerzenia o protokół (tak mi podpowiadali technicy przy pierwszej wizycie) i do tej pory nie zmieniałem tego, ani nie odczuwam problemów z dostępem do stron czy innych takich - vide korzystanie z YouTube w słuchawce (jest taki temat na NO, gdzie odpowiadałem założycielowi, że mi gra). Wszystko zgodnie z zasadą nowe/lepsze jest wrogiem dobrego/starego - dopóki działa nie zmieniam.

 

Ale jak chyba Widzisz jestem ciekawski/dociekliwy i nie odpuszczę dopóki czego choćby powierzchownie nie zrozumiem co/skąd/jak/dlaczego.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

cześć:)

 

aplikacja nie miala takiej funkcjonalności, spróbujemy nad tym popracować


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

niestety aplikacja nie ma takich  funkcji, aby budzić uśpione urządzenia 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

no po starcie ale po uwierzytelnieniu, więc aplikacja zakłada, że korzysta z niej właściciel 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

a moze to kwestia złego wyświetlania się na danym urządzeniu?

 

mógłbyś zrobić screen ekranu aby zaprezentować problem?

 

Dzięki:)