Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój FunBox już dostępna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


ingaDe napisał(-a):


Hejka @Wtorek we wtorek, jak tam Twoja klata? A co do SSID'a, dość czytelnie opisałem warunki rzeczywiste w mojej konfiguracji sprzętów?


@Misiek62potwierdzone: IP TV po ukrytym SSID nie działa i to jest poprawna reakcja dekodera 🙂


@ingaDe to że w aktualnych konfiguracjach sprzętu takie zachowanie jest poprawne, nie oznacza że z punktu widzenia użytkownika akceptowalne. Ze względów bezpieczeństwa  dla klienta lepiej jest nie rozgłaszać SSID, co nie oznacza że z tego powodu musi napotykać ograniczenia w korzystaniu z posiadanych, ekspolatowanych przez siebie urządzeń - dlatego uważam, że należy wdrożyć jakieś rozwiązania korzystne dla użytkownika - może wyłączyć SSID a dekoder da się sparować z modemem po Wi Fi.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62, @Anonim, już wszytsko wiem 🙂 istnieje taka opcja abyście zostali "etatowymi" testerami nowych rozwiązań, a przede wszytskim nowych boxów. Natomiast wiąże się to z koniecznością podpsiania przez Was tzw. ośwadczeń o konukracji, tj. nie możecie ich odsprzedać, publikować fotek na forach np. konurencji itd... Czy coś takiego jest dla Was ok ? jeśli tak to działam. @Misiek62 dzięki za propozcyję SIDD'a 😄 właśnie tak prześlę do programistów aby przysiedli i się zastanowili jak to napisać

 

miłeog dnia niepodległości!

Wtorek

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

Ja jestem za, ale super 🙂 Mam Wasze łącze u rodziców, Neo 80 mb/s więc......możemy działać 🙂 Pozdrawiam i czekam na szczegóły 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


Wtorek napisał(-a):

@Misiek62, @pablo_ck, już wszytsko wiem 🙂 istnieje taka opcja abyście zostali "etatowymi" testerami nowych rozwiązań, a przede wszytskim nowych boxów. Natomiast wiąże się to z koniecznością podpsiania przez Was tzw. ośwadczeń o konukracji, tj. nie możecie ich odsprzedać, publikować fotek na forach np. konurencji itd... Czy coś takiego jest dla Was ok ? jeśli tak to działam. @Misiek62 dzięki za propozcyję SIDD'a 😄 właśnie tak prześlę do programistów aby przysiedli i się zastanowili jak to napisać

 

miłeog dnia niepodległości!

Wtorek


Dzięki za info @Wtorek ja wchodzę w taki układ. Co nieco w sprawie szczegółów napisałem do Ciebie przez PM.

No i dziękuję za akcept do oczekiwań względem SSID'a.

PS. Wczoraj dekoder wyświetlał jakiś komunikat o zmianie softu w przyszłym tygodniu i informował o tym że trzeba będzie ustanowić nowe piny, gdy wybrałem na pilocie OK to mi się wygasił... chyba coś nie tak to zadziałało. Komunikat pojawił sie ponownie po paru minutach gdy "zrestartowałem" dekoder w trybie "odłącz zasilanie" tyle że już nie wybierałem tylko "cofnij".


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

@Misiek62, @Anonim, zórbmy tak:

napiszcie mi gdzie macie najbliższy salon Orange. Ja tam prześlę wersje elektorniczne, podpiszecie i Salon mi odeśle, oki ??

 

Miłeog dnia,

Marcin

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox - propozycja

OKI, już wysyłam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


Wtorek napisał(-a):

@Misiek62, @pablo_ck, zórbmy tak:

napiszcie mi gdzie macie najbliższy salon Orange. Ja tam prześlę wersje elektorniczne, podpiszecie i Salon mi odeśle, oki ??

 

Miłeog dnia,

Marcin



Ja też wskazałem jakiś ...

 

Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


Wtorek napisał(-a):

@Misiek62, @pablo_ck, zórbmy tak:

napiszcie mi gdzie macie najbliższy salon Orange. Ja tam prześlę wersje elektorniczne, podpiszecie i Salon mi odeśle, oki ??

 

Miłeog dnia,

Marcin


😞 @Wtorek  nam znowu zaniemówił... Coś się dzieje w temacie, czy znowu w czymś utknąłeś Marcin?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


Misiek62 napisał(-a):

Wtorek napisał(-a):

@Misiek62, @pablo_ck, zórbmy tak:

napiszcie mi gdzie macie najbliższy salon Orange. Ja tam prześlę wersje elektorniczne, podpiszecie i Salon mi odeśle, oki ??

 

Miłeog dnia,

Marcin


😞 @Wtorek  nam znowu zaniemówił... Coś się dzieje w temacie, czy znowu w czymś utknąłeś Marcin?


Witajcie,

 

wiem, że Marcin działa w temacie ale sa pewne kwestie formalne. Na pewno się odezwie 🙂 pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox - propozycja


ingaDe napisał(-a):

😞 @Wtorek  nam znowu zaniemówił... Coś się dzieje w temacie, czy znowu w czymś utknąłeś Marcin?


Witajcie,

wiem, że Marcin działa w temacie ale sa pewne kwestie formalne. Na pewno się odezwie 🙂 pozdrawiam


Dzięki @ingaDe za odzew.... Prawie miesiąc minął jak oddałem kwit ... i już się zbierałem zapytać Marcina czy coś wie... ale jak tak, to dam sobie jeszcze na wstrzymanie. 

 

Pozdrawiam