Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aktualizacja forum

@Anonim przed weekendem i pracami serwisowymi logowałem się na NO 2-3 razy na tydzień. W ten weekend korzystam tylko z wersji mobilnej i ani razu się nie wylogowywałem. Jak chcę zajrzeć na NO, to uruchamiam chrome na smartfonie i czasami po odświerzeniu strony jestem wylogowany. Teraz między tymi postami nie logowałem się,  ale rano musiałem.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Forum nie działa jak trzeba, wolno działa i sporo nietypowych statystyk, ale nie będę tego wrzucać, pewnie poważniejszych prac jest więcej na forum i portalu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aktualizacja forum

Trzeba jutro poobserwować, jak będzie funkcjonowało NO i MO po zakończeniu prac planowych.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur  jutro to ja mam sporo pracy, zresztą chyba załoga forum też to samo zaobserwuje, nie będę już tu o tym pisać, poczekam na poprawki.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

Dziś kolejna część poprawek trafiła na forum 🙂

Poniżej info co konkretnie:

  • dodanie możliwości zmiany strony na dole w wersji mobile (z poziomu kategorii i tematu)
  • opis „Nowe” przy nieprzeczytanych postach
  • pogrubienie dla nieprzeczytanych wpisów z poziomu kategorii
  • poprawa nawigacji po tematach z danej kategorii (poprzedni temat, następny temat)
  • poprawa w prezentacji listy tematów na poziomie kategorii w mobile (większe odstępy między liniami)
  • zmiana ikony dodawania grafiki w mobile
  • uspójnienie wyświetlania nazw użytkowników dla wszystkich rang w taki sam sposób (pogrubiona czcionka)

W ubiegłym tygodniu udało się też rozwiązać problem z prezentacją długich tytułów – wyświetlają się już w całości 🙂

Dalsze prace w trakcie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Aktualizacja forum

No i moje krzaczki się wreszcie pokazały 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

Tak, są już i będą przywoływać wiosnę 🙂 Dobry wybór @Katani1 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Aktualizacja forum

A jeśli chodzi o oznaczenie NOWE. Oznacza wszystkie posty na stronie, zamiast nieprzeczytanych. Tak ma być?


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Aktualizacja forum

@Katani1 na start tak. Nie dało się rozpoznać wstecz, które przeczytane, a które nie i wszystkie musiały zostać oznaczone. Od teraz przeczytanie = zdjęcie znacznika [nowe].


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aktualizacja forum

Bardzo fajnie wyglądają obecne poprawki. Później sprawę jeszcze wersję mobilną 😉 👍