Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja forum


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Aktualizacja forum

@Aśka_M skrzynka jest dużo fajniejsza jak poprzednia. Dostajesz wiadomość i po odpisaniu odrazu zamieszczana jest pod spodem wiadomości od nadawcy. Wygląda dla mnie jak czat. Nie trzeba przełączać się między kolejnymi stronami.


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8353
  • 23

Aktualizacja forum

A możliwość sprawdzenia kto dał lajka przy kciuku? Szybko i wygodnie 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur mi też skrzynka teraz lepiej się podoba :robothappy:


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Aktualizacja forum

@Aśka_M faktycznie. Tego nie zauważyłem, bo nie klikam na swoje lajki pod postem 😄

 

@Mariusz dokładnie poczta jest dużo wygodniejsza 😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Aktualizacja forum

@Aśka_M wow, sam tego nie zauważyłem, dopiero jak o tym wspomniałaś :cathappy: super :cathappy:

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Faktycznie @Aśka_M . Ciekawe tylko ile polubień wyskoczy. Lubię to-to trzecia pozycja do kliknięcia, czy ile polubień?

No i ketrasa polubili, czy polubił...taki lapsus językowy @Aśka_M  😊

ketrasa polubili.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Aktualizacja forum

@Aśka_M w tych lajkach jest podział na Wszyscy Użytkownicy, Experci? Czy jeszcze jakiś podział?

 

Już wiem, Herosi dają nam podwójne lajki :robotwink: 

Zwykli użytkownicy mają wagę 1, Herosi mają wagę 2 :smileyvery-happy: 

 

edit:

Czy są plany na zróżnicowanie wagi lajków wśród użytkowników? Przyjaciel NO mógłby też dostać wagę 2, a Heros np 3 lub 4, zespół NO mógłby mieć 2 jak i Guru :smileyhappy:


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8353
  • 23

Aktualizacja forum

@ketrasaArtur tak, jednym z przywilejów Herosów jest podwójny lajk. Na razie nie myśleliśmy o zmianach w tym temacie, ale może kiedyś 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

@Aśka_M , szczerze? Jak pierwszy raz kliknąłem u siebie w liczbę lajków i zobaczyłem napis Waga obok @wscieklaewka , to naszły mnie dwa skojarzenia...znak zodiaku, a potem głupio pomyślałem, czy nie jest za ciężka przypadkiem. Potem przy ekspertach tylko @wscieklaewka , co nie odzwierciedla Jej rangi, więc uznałem to jako niedopracowanie

Waga eksperci.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja forum

Jest lepiej niż na poprzedniej edycji NO, zmiany w polubieniach na plus, tych przeładowanych stopek z grafikami brak, mniej przewijania i schludnie teraz jest 🙂