Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Promocja mikołajkowa w Orange Flex - telewizor z rabatem


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

[zakończone] Promocja mikołajkowa w Orange Flex - telewizor z rabatem

W tym roku to użytkownicy Orange Flex mogli zdecydować o tym, jaka promocja mikołajkowa będzie na nich czekać w aplikacji w Sklepie Flex. Na co zagłosowali w specjalnej ankiecie na Instagramie (@orange_flex)?

Od dziś, w Sklepie Flex na użytkowników czeka telewizor Samsung TV 43” UE43AU7192 z rabatem 400 zł. Kod na urządzenie można odnaleźć w Klubie Flex i wpisać zaraz po dodaniu produktu do koszyka. Warto się spieszyć, gdyż liczba telewizorów jest limitowana, a promocja trwa jedynie do 10.12.2021.

Oferta świąteczna w Sklepie Flex
Dla tych, którzy mają ochotę na mniejsze sprzęty lub nowy smartfon, w Sklepie Flex nadal można znaleźć produkty z oferty świątecznej (do 31.12.2021). Macie do wyboru rabaty 300 PLN lub 100 PLN, a do zakupu dodawany jest kod na 300 GB ważnych przez 90 dni.

Więcej szczegółów w aplikacji oraz na https://flex.orange.pl/sklep

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Promocja mikołajkowa w Orange Flex - telewizor z rabatem

Fajnie, że i dla oferty FLEX jest promocja mikołajkowa. Szkoda tylko, że ankieta była dostępna tylkpndla użytkowników instagrama. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Promocja mikołajkowa w Orange Flex - telewizor z rabatem

Zgadzam się z @ketrasaArtur  że ograniczenie zasięgu ankiety tylko do Instagrama, to dyskryminowanie tych klientów, którzy świadomie nie korzystają z tego typu mediów. Można było dać ją choćby przez apkę... Narzekania jak musztarda po obiedzie.... ale może na kolejne lata.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Promocja mikołajkowa w Orange Flex - telewizor z rabatem

Skoro trafiła się promocja na telewizor, postanowiłem bliżej przyjrzeć się ofercie. Jestem rozczarowany. Ten model Orange sprzedaje w sporo zawyżonej cenie, a wykorzystanie rabatu obniży jego cenę o 200 zł od ceny rynkowej. Naiwnie myślałem, że taki fajny Gest od Orange. Poszukam coś innego, jak będzie już konieczność. Z tej promocji nie skorzystam.