Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Pakiet 2GB


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 485
  • 1677
  • 3

[zakończone] Pakiet 2GB

Orange ogłosił dziś szybką promocję dla użytkowników indywidualnych, korzystających z oferty abonamentowej, na kartę lub z pakietu Orange Love z ofertą głosową. Zaglądając do aplikacji Mój Orange, można otrzymać 2 GB internetu. Czas trwania promocji jest ograniczony.

 

 

Dziś Orange rozszyła SMS-y i e-maile do swoich klientów, informujące o możliwości skorzystania z promocji:

Dawno Cię nie było w aplikacji Mój Orange, korzystaj częściej i nie trać superpromocji. Tylko do 31.01. w prezencie pakiet 2GB ważny 3 dni w kraju. Zaloguj się e-mailem, wejdź w sekcje „Dla Ciebie", kliknij banner "2GB" i  "Wyślij SMS" (oplata wg cennika Twojej oferty). 

Ta wiadomość w skrócie wyjaśnia, czym jest dzisiejsza "superpromocja". Korzystając z niej, użytkownik dostaje bonusowe 2 GB na internet do wykorzystania na terenie Polski. Żeby otrzymać tę paczkę, trzeba wejść do aplikacji Mój Orange, zajrzeć do zakładki „Dla Ciebie" i po kliknięciu promocyjnego banera wysłać SMS-a z komendą 2GB pod numer 80880.

Źródło:https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-daje-2-gb-w-aplikacji-moj-orange

Wiecie czy się łączy z 10GB na Ferie?

 

_________________

*Temat przeniesiony z działu Na kartę - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pakiet 2GB

Taki psikus jak sprawdzam wiadomosc

Screenshot_20210129_235529_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19236
  • 55619
  • 755

Pakiet 2GB

@Windowv2 tu też info w sprawie pakietu 2GB:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Oferty-polecane-przez-Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/m-p...

 

@byczyn_86 Po ostatnich dwóch akualizacjach często mi takie okienko wyskakuje. Szczególnie, jak chcę wejść w usługi i załoźyć blokady na usługi wysoko płatne. Dla jednego numeru nieraz zajmuje to tydzień czasu 😠


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 485
  • 1677
  • 3

Pakiet 2GB

Można powiedzieć że to temat dyskusyjny.

Odpowiadając do siebie to 10GB łączy się z 2 GB


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Pakiet 2GB

@byczyn_86 Raczej Ups z innej strony 

Przerwa technicza 

Przepraszamy, aplikacja jest niedostępna. Trwają prace techniczne.  Spróbuj ponownie później.   

 

Czyli po zakończonej promocji 😁

Ale tak serio. Pomijam  tą sytuację.

 

Jak trwają prace techniczne to jednak czas takich promocji powinien być automatycznie wydłużony.  Zakładamy trwają prace  ktoś kto chce skorzystać z promki ale idzie właśnie do pracy. W pracy nie może skorzystać z telefonu a pracę  kończy na drugi dzień gdy promocja nie obowiązuje. Chciał skorzystać ale były prace techniczne.  Dla mnie taka osoba chciała skorzystać ale operator jej to uniemożliwił prowadząc prace techniczne więc powinien wydłużyć czas promocji o czas prac technicznych dla tej grupy która nie była w stanie skorzystać poprzez zalogowanie się do systemu. 

 

Więc dla mnie każda promocja jaka by nie była i nie ważne na co , powinna być przedłużana o każdą przerwę techniczną.  Przerwa trwała 6 godzin to promki o 6 godzin więcej aktywne.  A jak jets w realu? Tak że teraz nawet nie przepraszają jak x lat temu. Przepraszamy za usterki program wyemitujemy w późniejszym terminie.   

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej