Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości


Zespół Nasz Orange
  • 3006
  • 11574
  • 64

[oferta archiwalna] Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

x.png

 

W bieżącym tygodniu mamy dla Was promocję na Xiaomi Redmi 7A, który jest jednocześnie naszym bestsellerem. Nie ma co się dziwić, gdyż to tani telefon z dużą baterią 4000mAh. Zdecydowanie jest stworzony do dłuższej pracy, gdyż telefon emituje mniej światła niebieskiego, dzięki czemu Twoje oczy będą mniej zmęczone. Z dual SIM i osobnym miejscem na microSD i nie będziesz musiał wybierać więcej miejsca, czy dwie karty.

 

 

Znajdziecie go u nas w cenach (we wszystkich ofertach ceny podane z ratą obowiązującą przez 24 miesiące):

Plan Mobilny 55 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB) - 0 zł na start, 55 zł abonamentu + (0 zł + 3 x 0 zł + 21 rat po 14 zł) zł raty = 69 zł miesięcznie po trzech miesiącach

Plan Mobilny 75 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 70GB) - 0 zł na start, 75 zł abonamentu (0 zł + 3 x 0 zł + 21 rat po 4 zł) raty = 79 zł miesięcznie po trzech miesiącach

 

Orange Love Standard (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10GB) - 0 zł na start, 115 zł raty

 

Oferta bez abonamentu : 0zł na start, 20 rat po 19,95 zł = 399 zł

 

Specyfikacja

📱 wyświetlacz 5,45"

💾 16 GB ROM, 2 RAM

📸 aparat 12 MPix

🤳 przedni aparat 5 MPix

💪 procesor posiadający Octa-Core 2x2000 & 6x1450 MH Snapdragon 439

bateria 4000 mAh

 

ot.png

 

    • Denon DHT-S316 Soundbar - Kino domowe - taniej o 96 zł,
    • Denon Mini wieża stereo z Wi-Fi - Radio internetowe - taniej o 192 zł,

Więcej tutaj: https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia

 

 

🆕 Nowości:

 

📉 Obniżka:

 

📈 Podwyżka:

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

 

Chcesz skomentować ofertę w tym tygodniu? Śmiało kliknij na "Odpowiedz" i zostaw swoje zdanie ⬇

10 ODPOW. 10

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 55
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

Czy Orange dopuszcza działanie Volte i wifi calling w tym telefonie? Bo sam telefon to potrafi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

@ZN1 

 

Nie,oficjalnie tylko Xiaomi Mi 9 SE.Inne modele Xiaomi na tą chwilę nie mają dostępu do IMS.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 55
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

A nieoficjalnie, działa dłużej niż kilka dni😀?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

@ZN1 

 

W zwykłym Orange nie.Możliwe że w Orange Flex działa ale to też nie jest pewne na 100 %.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 55
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

Dokładnie Flexa miałem na myśli. Teraz mam Motorolę e5 plus i sieć mi nie pozwala włączyć ani Volte ani wifi calling. Opcje włączników w fonie są na szaro niestety. Ponoć na brandowanym sofcie Orange działa ja mam zwykły.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

@ZN1 

 

To tylko Orange Flex wchodzi w grę. Orange Flex stoi na nowej platformie która na starcie aktywuje wszystkim VoLTE i VoWIFI.

 

W skrócie Orange Flex nie blokuje.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 55
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

Czy to możliwe, że w mojej e5plus się Volte i vowifi nie odpaliło bo przenosiłem się do Flexa z nju abo i jestem na tej samej karcie co w nju? Karta miała ok 5 mięsiecy stażu w nju.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

@ZN1 

 

Takie sytuację się zdarzają.Proponuję napisać na czacie prośbę o włączenie VoLTE i VoWIFI.Chwila i po sprawie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 55
  • 0

🆕 Xiaomi Redmi 7A - telefon tygodnia, obniżki, nowości

Dziękuję za radę. Pozdrawiam.