Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

[oferta archiwalna] Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna

Wojciech_1-1636041031724.png

 

 

Dzisiaj ruszamy z nową ofertą przeznaczoną na święta. W niej możecie od nas otrzymać w prezencie za 1 zł Telewizor TCL LED 32DD429 lub Smartfon Oppo A15s.

 

Dla kogo jest ta promocja?

  • Nowych Klientów wybierających Orange Love 4U Standard / Extra / Premium,
  • Przedłużających umowę w planach Orange Love 4U Extra / Premium,
  • Zmieniających z Orange Love Standard do Extra lub Premium, z Orange Love Extra do Premium,
  • Zawierających umowę na 24 mies.

 

Co jeszcze mogę zyskać?

  • Drugi smartfon za złotówkę,
  • 300 GB w prezencie na 3 miesiące w wybranych planach,
  • 1 miesiąc abonamentu za 0 zł przy zamówieniu na orange.pl,
  • Dodatkowe GB do odebrania w Mój Orange,
  • Dostęp do 5G.

Więcej tutaj: https://www.orange.pl/lp/drugi-smartfon-w-prezencie-za-1zl

 

Wraz z nową ofertą dodaliśmy też nowy produkt Mi TV Stick:

Wojciech_2-1636041466786.png

Jest to przystawka podpinana do telewizora, dzięki której będziesz mógł cieszyć się aplikacjami, takimi jak Netflix, YouTube, PrimeVideo, Player i wiele innych. Mi TV Stick jest obsługiwane przez Android TV 9.0, który posiada wyszukiwanie głosowe oraz ChromeCast łączący Cię ze światem treści. Oglądaj ulubione programy telewizyjne, graj, sprawdzaj wiadomości lub włącz internetowe radio. Inteligentna kontrola Mi TV Stick poleca także filmy oparte na Twoich osobistych preferencjach YouTube oraz Google Play. Więcej o nim po kliknięciu tutaj.

 

Więcej szczegółów o ofercie świątecznej znajdziecie u Doradcy, w salonie, czy na stronie: https://www.orange.pl/pakiety/love

 

Co o powyższym myślicie?

 

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna

@Wojciech ten Mi TV Stick to fajna sprawa, ze zwykłego tv można zrobić smarta, ale w sklepie wyświetla się jak "produkt chwilowo niedostępny" ☹


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna

@Wojciech super.. 

Tylko ja się jak zwykle czerpię: "podpinana do telewizja, dzięki której będziesz mógł cieszyć się... ". Sam robię błędy, ale to zwalam na mojego smartfona... 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna

Dzięki 😝


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna

telewizor praktycznie jak Thomson z oferty świątecznej sprzed 2 lat , a telefon jak rok temu tylko dodali pamięci więcej. Spodziewałem się tabletu, bo tego już kilka lat nie było 🙂 Nie wiem za bardzo o co chodzi w informacji  "Świąteczne niespodzianki w pakietach Extra i Premium!" przy zamówieniu Orange Love. Chodzi o HBO? Prezenty całkiem niezłe, bo przecież warte więcej niż 2 miesiące gratis usługi czy zniżka 10 zł na miesiąc przez całą umowę. Zestawy 2 telefonów bardzo nieciekawe, te wszystkie Oppo i Vivo straszne. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna


@agat13napisał(-a)

@Wojciech super.. 

Tylko ja się jak zwykle czerpię: "podpinana do telewizja, dzięki której będziesz mógł cieszyć się... ". Sam robię błędy, ale to zwalam na mojego smartfona...

Za to @Wojciech może zwalić na kompa, czy na czym tam pisze...😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Telewizor, czy smartfon za 1 zł? Nowa oferta świąteczna