Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

🆕 Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Przecież teraz wychodzi S20 FE ze Snapem, nie wiem kto chce Exynosa, który nie dość, że jest mniej wydajny to krócej działa na baterii. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

🆕 Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Myślę, że w NOTE robotę robi rysik, ale cena za plasticzka trochę wygórowana i nie wróżę przyszłości temu modelowi.

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@TheEcki Galaxy S20 FE już jest w sklepach 3,4k zł, ale czy lepszy od Note20 5G, jest w każdym razie wybór dla klienta, ale oba telefony znajdą nabywców, bo każdy ma inne preferencję, lub są tacy co kupują w ciemno,tak jak iPhone ma branie, pomimo wysokiej ceny, bez uzasadnienia w kosztach produkcji, tak strzelę 1/2 ceny to za logo firmowe (te topowe modele).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

🆕 Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Klienci nie są już tacy głupi jak kiedyś, Note 20 5G to jest nieopłacalne urządzenie, do tego ekran 60Hz, S20 FE z Exynosem czy Snapem ma 120Hz i baterie 4500 mAh, kupowanie telefonu dla samego rysika nie jest dobrym pomysłem. 

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@TheEcki  co do klientów to mam odmienne zdanie, ale to nie dyskusja, na ten temat, nie nakręca mnie odświeżanie 120Hz, ba koszem tego bajeru w telefonie, bateria szybciej pada, procesor znacząco żre prąd, jak jest mocno obciążony, więc nie każdy zwraca uwagę, jaki tam procesor, zresztą jak dobra promocja będzie, to wszystko się sprzeda, po 2 latach zmieni się telefon i zapomni o poprzednikiem. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

🆕 Samsung Galaxy Note20 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Hmm.. Z tą baterią to bym polemizował, oczywiście szybciej spada, ale telefony ze 120Hz niektóre mają lepszy SOT niż ten Note na 60Hz 🙂