Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Rusza nowa promocja z bonusem 20 GB dla Klientów bez aplikacji Mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

[oferta archiwalna] Rusza nowa promocja z bonusem 20 GB dla Klientów bez aplikacji Mój Orange

Poniższa promocja nie jest już dostępna.

 

 

Pokaż szczegóły

Od dziś, dla Klientów, którzy jeszcze nie mają aplikacji Mój Orange uruchamiamy nową promocję  „20 GB od Mój Orange”.
Kierujemy ją do klientów indywidualnych i SOHO korzystających z mobilnych usług głosowych Orange w ofercie abonamentowej, w ofercie na kartę lub w Pakiecie Orange Love z ofertą głosową. Promocja nie dotyczy usług Nju oraz Flex.

Bonus o wielkości 20 GB otrzymają klienci, którzy zalogują się do nowej wersji aplikacji pełnymi danymi (za pomocą adresu e-mail oraz hasła, które wskazali przy rejestracji na www.orange.pl).

Dodatkowe informacje:

  • Darmowy pakiet 20 GB przyznawany jest jednorazowo na 60 dni od daty jego włączenia i do przeznaczony jest do wykorzystania w kraju.
  • Bonus zostanie włączony w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych na wszystkie numery telefonów na koncie abonenckim.
  • O włączeniu zostaniesz powiadomiony SMS-em wysłanym na każdy numer telefonu będący na koncie abonenckim. 
  • Promocja nie zwiększa pakietu danych do wykorzystania w ramach oferty Internetu Mobilnego.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz w regulaminie.

Ważne: dotychczasowa promocja „10 GB od Mój Orange” nie będzie już dostępna dla Klientów.

 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rusza nowa promocja z bonusem 20 GB dla Klientów bez aplikacji Mój Orange

Rozdawanie GB się nie sprawdza. Kupony VOD lub jednorazowa zniżka na abo więcej osób by przekonało - przekażcie wyżej 🙂