Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Przedsprzedaż Xiaomi Mi 11 Lite 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

[oferta archiwalna] Przedsprzedaż Xiaomi Mi 11 Lite 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Adnotacja 2021-04-29 110553.jpgOd dzisiaj do 6 maja rusza przedsprzedaż Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB. Dla pierwszych 200 szt. telefon dostępny jest w zestawie z Xiaomi Mi Watch Lite (zestaw dostępny wyłącznie w kanałach zdalnych). Regularna sprzedaż Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/12/128 GB rozpocznie się 7 maja.

 

Jest to kolejny smartfon który będzie obsługiwał 5G w Orange. Główny z aparatów ma aż 64 Mpix, a przedni 20. W środku spora bateria 4250 mAh. Jeżeli lubisz słuchać muzyki, to w smartfonie są głośniki stereo. Co o nim myślcie?

 

W cennikach Planów Mobilnych, Orange Love i Orange Love 4G wprowadzamy następujące zmiany:

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

 

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Przedsprzedaż Xiaomi Mi 11 Lite 5G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Xiaomi Mi 11 Lite 5G bardzo ciekawy telefon, wart uwagi i zakupu, nowa seria Mi 11 zapowiada się obiecująco, Xiaomi Mi 11 Ultra 5G w ofercie Orange, to chyba najciekawszy telefon Xioaomi 😀