Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[oferta archiwalna] Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

p40lite.png

 

W swojej cenie telefon bardzo dobry. Posiada zestaw 4 aparatów z tyłu, z czego główny to aż 48 Mpix. Spora bateria bateria, ponieważ aż 4200 mAH. 128GB pamięci jest dużą pojemnością jak na ten przedział cenowy.. Warto pamiętać że pomimo posiadania Androida w wersji 10, tutaj nie znajdziemy Sklepu Google Play, oraz zainstalowanych aplikacji od Google. Za to jest AppGallery jako miejsce do pobierania aplikacji, oraz aplikacja Phone Clone, dzięki której przekopiujemy sporo naszych poprzednich aplikacji.

 

 

Znajdziecie go u nas w cenach (we wszystkich ofertach ceny podane z ratą obowiązującą przez 24 miesiące):

Plan Mobilny 55 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 15GB) - 0 zł na start, 55 zł abonamentu + 29,00 zł raty = 84,00 zł miesięcznie

Plan Mobilny 75 (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 70GB) - 0 zł na start, 75 zł abonamentu +19,00 zł raty = 94,00 zł miesięcznie

 

Orange Love Standard (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10GB) - 0 zł na start, 29 zł raty

 

Oferta bez abonamentu : 0zł na start, 20 rat po 44,95 zł = 899 zł

 

Specyfikacja

📱 wyświetlacz 6,4"

💾 128 GB ROM, 6 RAM

📸 aparat 48+8+2+2 MPix

🤳 przedni aparat 16 MPix

💪 procesor 8-rdzeniowy Kirin 810 2x2,27 GHz + 6x1,88 GHz 

bateria 4200 mAh

 

 

📉 obniżki:

 

🆕 nowości w telefonach odnowionych (jeszcze nie wszystkie widać na stronie, ale będą dodane):

 

🆕 nowe zestawy:

📈 podwyżki (zakończenie oferty tygodnia):

 

polsat.png

 

Kanały dostępne w pakiecie Polsat będą dostępne dla wszystkich abonentów telewizji kablowej (IPTV) Orange.

Otwarte okno dla pakietu potrwa od dzisiaj do 3 listopada br.

W ramach pakietu Polsat dostępne są kanały: Disco Polo Music, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Music,
Polsat News 2, Polsat Play, Polsat Seriale, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight.

 

Śledź dział "Oferty polecane przez społeczność", żeby być na bieżąco z najlepszymi ofertami!

12 ODPOW. 12

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 113
  • 303
  • 0

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Ten Huawei fajny, tylko właśnie... Te usługi Google. Chociaż po ocenach w sklepie na stronie większość zadowolona.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

Mi spodobał się model: Xiaomi Mi 10 Lite 5G 6/64GB. Wczoraj miałem chwilkę czasu, aby na nim podziałać. Muszę tylko jeszcze znaleźć zasięg 5G, żeby sprawdzić jak na nowym zakresie działa. nawet nie muszę zmieniać upodobań z Samsunga. Inne modele miały klika funkcji w odbiciu lustrzanym, wiec zawsze się myliłem. Ten tego nie ma. W dodatku niedawno był w promocji FLEX-a.

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@ketrasaArtur  ten Xiaomi Mi10 Lite 5G spok, ale akumulator trochę słaby, 5ooo mAh było by optymalne, ciekawe dlaczego producent dał słabszy, dzień będzie ciężko bez ładowania akumulatora przetrwać, brak czytnika kart pamięci też na -, 64GB ROM szybko się zapełni, 6GB RAM spok zapas jest i optymalna wielkość na dziś.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@Anonim uważam, że to najtańsza wersja pełniąca rolę routera w sieci 5G. Obecnie 12 godzin przy intensywnym użytkowaniu wytrzymała. Zobaczę jak dalej będzie się sprawował.

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@ketrasaArtur  szkoda tego telefonu dla transmisji danych tylko, routery pewnie się pokażą 5G w Orange, będą sporo tańsze.

Mi spodobał się LG Velvet 5G  i kto wie może go nabędę 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@Anonim raczej nie spodziewam się ceny poniżej 1k. Uważam, że pierwsze routery 5G pojawią się, jak już będzie dostępna częstotliwość w paśmie C.

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@ketrasaArtur  na początku routery 5G będą drogie, tak jak telefony 5G (te powoli z cenami schodzą), zawsze można na raty kupić i cieszyć się 5G, telefon jako modem 5G to tylko zastępczo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@Anonim właśnie do tego mi potrzebny smartfon. Udostępnianie internetu na czas podróży, nawigacja i moje ulubione radio. Taki model w sam raz wystarczy. Nad LG też się zastanawiałem 👍

Anonim

Nie dotyczy

🆕 Huawei P40 Lite 4G - telefon tygodnia, nowości, obniżki

@ketrasaArtur  telefonu LG nigdy nie miałem, zakup w ciemno będzie, ale obejrzę w sklepie najpierw i jak się da obadam jak fon działa.