Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

Od 7 grudnia 2021 dajemy przedsiębiorcom możliwość skorzystania z trzech usług, nawet jak nie mają u nas żadnej umowy. Będą to:

 

Wsparcie IT
Nasi informatycy pomogą Ci rozwiązać problemy ze sprzętem firmowym - zdalnie lub na miejscu

 

Microsoft 365
Pakiet programów do codziennej pracy, m.in. Word, Excel, Power Point, Teams. Ułatwiają pracę zdalną, komunikację z klientami i dzielenie się dokumentami między pracownikami

 

Mobile Device Management
Usługa MDM pozwoli Ci bezpiecznie i w pełni zdalnie zarządzać urządzeniami mobilnymi w Twojej firmie - lokalizować je, instalować w nich aplikacje, kasować dane, jak i tworzyć kopie zapasowe

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, wystarczy na naszej stronie https://www.orange.pl/ wybrać Małe i Średnie firmy - Oferta - e-firma lub kliknąć tutaj.

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

@Wojciech 

czy kolejność umieszczenia wersji aplikacji Microsoft 365 przypadkiem nie została pomylona?

wersja "Microsoft 365 Business Basic" - ma mieć m.in. Teams, hosting -  za 18,00 zł/mies. + VAT, 

 

a wersja "Aplikacje Microsoft 365 dla Firm" - ma być bez tych opcji - za 36,00 zł/mies. + VAT?

 

Jak dla mnie to trochę dziwne.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

@Misiek62 to promocja. 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

@Misiek62 dzięki za informację, ale tak ma być 🙂 Jest wszystko dobrze. Najważniejsza rzecz w "Aplikacje Microsoft 365 dla Firm" to to że posiada wersje komputerowe aplikacji. Wersja "Microsoft 365 Business Basic" ma kilka aplikacji dostępnych tylko online. Np. Outlooka nie zainstalujesz na komputerze, tylko zarządzasz przez aplikację lub przez przeglądarkę, a wszystkie maile są w chmurze.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

Rozumiem, że to promocja i pakiety czymś się między sobą różnią... wyraziłem tylko zdziwienie, że za mniejsze pieniądze można więcej, pomijając Outlooka w różnych wariantach (off - on line) ... Teams, w dzisiejszych czasach jest dość atrakcyjny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

A dawniej outlooka z tego co pamiętam wystarczyło pobrać i już to był zwyczajny łatwo dostępny program pocztowy. A teraz widzę jakiś cyrk. Zresztą outlook nigdy mnie nie przekonywał tak samo jak thunderbird. Jedyny słuszny najlepszy program to The Bat!.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

@Emill1 w mojej pamięci jest program pocztowy Outlook Express... ale on już nie działa... potem, przez kilka lat używałem od MS Mail... (coś tam)... Chociaż cały czas był Outlook - jak element pakietu MS Office - który miał (i ma) dużo funkcji. Tylko, że trzeba wiedzieć iż jako pakietowy, wymagał licencji - klucza...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

e-firma - pakiety usług Microsoft 365, Wsparcie IT, Mobile Device Management

no właśnie mówiłem o outlook express. Nie wiedziałem, że nie działa. Ale możliwe, że chodzi tu o to, że potrzebował Ie. Więc jak ktoś ma win7/8/8.1 albo starsza wersje kompilacji win10 to chyba powinien dalej mu chodzić. Nie mniej nigdy nie byłem przekonany od zawsze używałem The Bata! najlepszy  program. A próbowałem wielu.