Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange

Od 1 do 23 grudnia 2022r. w aplikacji Mój Orange będzie można odebrać prezent. Jest to akcja poza znaną promocją "Środy z Orange", tamta zostaje bez zmian. Od 23:59 jest nowa pozycja i przez 24 godziny od tego czasu do odebrania. Wystarczy mieć najnowszą wersję aplikacji, być zalogowanym przez e-mail i zajrzeć w Dla Ciebie.

 

Wojciech_0-1669912428897.png

 

Dla kogo?

Dla wszystkich Klientów z abonamentem w Orange, jak również dla osób z telefonami na kartę.Także dla wszystkich, którzy mogą korzystać z Mój Orange.

 

1 grudnia mamy zniżkę na Sony Xperia 10 IV 5G 6/128GB.

 

Regulamin jest po prawej stronie w załączniku.

5 ODPOW. 5

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange

@Wojciech , skorzystałem i zamówiłem. Tylko jestem w szoku, bo za dostawę do paczkomatu InPostu musiałem dopłacić 10 zł, bo kurier DPD kosztowałby 14 zł. Faktem jest, że nie czytałem żadnego regulaminu i jakoś to przełknę. Narwany byłem, bo tanio, a w smartfonie to Blue Media wariowały i dodatkowo ponowne ładowanie wnerwiało mnie, bo zapomniałem kodu Bliku.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange

To szybko się komuś promocja przydała 💪 W takim razie czekamy na opinię @bronzub co do nowego telefonu w odpowiednim dziale 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange

@Wojciech , próbowałem rozgryźć zagwozdkę. Możesz ją rozwikłać?😊

6. Z promocji „Świąteczne Odliczanie z Mój Orange” możesz skorzystać, jeśli zawarłeś umowę o świadczenie Pakietu Orange Love lub umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci mobilnej i sieciach operatorów współpracujących w ofertach Smart Plan LTE, Plan Komórkowy, Plan Mobilny, Abonament Komórkowy lub Abonament Komórkowy II , a także jesteś klientem korzystającym z ofert Orange na kartę w taryfach Orange POP, Orange Yes, Orange Free na kartę i nie zalegasz z opłatami na rzecz Orange Polska.
10. Szczegóły każdej Oferty Promocyjnej oraz sposób, w jaki można z niej skorzystać podane są w aplikacji, w sekcji Dla Ciebie. Oferty Promocyjne dostosowane są do oferty, z której korzystasz. Prezentowana Oferta Promocyjna jest w pełni dostępna dla Twojej oferty.
Czy Flex traktuje się w promocji Świąteczne Odliczanie z Mój Orange jak w tej definicji jest tam to zawarte? Cytuję: "umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w Sieci mobilnej..."

 


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange

@bronzub, nie. Trzeba ten punkt jako jedną całość traktować, na końcu są jakie oferty. Także Flex odpada.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 23.12.2022r.] Odliczanie do świąt z codziennymi prezentami w Mój Orange

@Wojciech , a toś mnie zaskoczył i ja Ciebie też zaskoczę. Ledwo zobaczyłem dymek z powiadomieniami, a za chwilkę na laptopie była wiadomość, że niespodzianka jest wysłana do paczkomatu, zgodnie z ofertami do usług, które posiadam. Są nimi numery Flexowe. Taki był cel niespodzianek i z radością ją przyjmuję😊