Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 124
  • 0

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

I miłe, kosztowne, konkursowe telefony i inne fanty dostają cwaniaki i ich AI boty z czasami 6.7 sekundy, pfffffff. 

Wy NAPRAWDĘ NIE MACIE ZAMIARU ZROBIĆ Z TYM PORZĄDKU?

Organizator swoim funflom te fanty rozdał, czy co?

Moja DOSKONAŁA propozycja dla orange jest taka - 1-miesieczna premia dla pracownika orange, który w wewnętrznym konkursie na "LETNIE PAROWANIE" wykręci czas poniżej, a niech bedzie "łatwo", 10 sekund i nagroda główna - 1-miesieczna premia i 30% podwyżki wynagrodzenia dla tego z orendżowców, który zejdzie poniżej 7 sekund. Looool.

Spoko, nie martwić się szanowni menadżerowie, nie uda się w normalny, uczciwy sposób (czyli taki jaki nie dotyczy oszustów) więc nagród nie trzeba będzie wypłacać.

Buahahaha.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 36
  • 0

[do 15.09.2024 r.] Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania smartfony i słuchawki

Tak jak już wcześniej pisałem, tym pseudo konkursem powinien zająć się UOKiK. Konkurs jest albo ustawiony, albo boty i oszuści powykrecali nierealne czasy. Orange nic z tym nie zrobił, twierdzi że wszystko jest ok. Promowanie oszustów i cwaniaczków. Jak dla mnie to totalna żenada.